Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlotok szülina...

Milyen ruhát ajánlotok szülinapi buliba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén szülinapi házibuliba megyek, még sose voltam ilyenben, a pasim egyik barátja szervezi,nem ismerem a társaságot, csak a pasimat. Azt írták, hogy öltözzünk ki. Ez mit takar? A korosztály kb. 16-20 évesig lesz, nagy iszogatások várhatóak. 17/L

2017. szept. 27. 09:55
 1/2 anonim válasza:
45%
Ez nézőpont kérdése is, nekem a hétköznapi ruháim másnak már a kiöltözés kategória. :D szerintem vegyél fel egy színes inget, vagy valamilyen alkalmibb blúzt, ami elegáns, de jól érzed benne magad. Nem hiszem, hogy túl kellene bonyolítani. Egyébként miért nem a barátodat kérdezed? Gondolom ő jobban hozzá tudna szólni.
2017. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a barátodat, hogy a többiek miben szoktak menni. A kiöltözés elég sok mindent jelenthet. Mondjuk nagy iszogatásra nem tudom, minek kell kiöltözni :)

Ne menj farmerben. Valami csini nadrágban és ahhoz egy csinosabb felső vagy blúz. Vagy bulis egyberuha. Magassarkúban, ne dorkóban.

2017. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!