Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a hypebeast...

Mit gondoltok a hypebeast stílusról?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek vagy sem? Fiúk és lányok válaszát is várom.

Itt van néhány kép a stílusról:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. szept. 30. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó előtti még tetszik, bár jobb lenne, ha nem lenne kiszakítva a nadrág mindkét térdnél. A többi meg nagyon idegen nekem. Ez a zokniba tűrt nadrág, és a szoknya szerű felső nem az én világom.
2017. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Én majdnem az összes stílust kedvelem, de ez az egy, amit soha se fogok megérteni, hogyan tetszhet bárkinek is.


16/L

2017. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Off-White az egyik kedvenc designer márkám. Szerintem a stílus is rendben van, egyedül az ára ami lehetne kicsit barátibb, mert akárhogyis nézem a képek többségén a ruha az átlag magyar fizetés 4-5szöröse.
2017. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Van közte jó összeállítás.

Csak ez a zokniba tűrt nadrágszár nagyon igénytelen szerintem. Ja és elég gáz hogy a fiúknak ilyen vékony lábaik vannak, amit előnytelen szabású nadrágban ki is emelnek.

2017. okt. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem lennének rosszak ezek a szettek szerintem, de azt képtelen vagyok felfogni, hogy emberek miért vesznek fel utcára melegítőt. Kétségtelen, hogy ez most nagyon hype stílus, meg menő, meg laza, meg divatos, de akkor sem. Melegítő helyett egy rendes skinny/fit gatyával teljen rendben lenne mindegyik. Amúgy a képek alapján a 3. és az 5. elég jó.
2017. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy rengeteget nyúlt a goth ninja és hasonló stílusokból. De nekem ez így túl nagy káosz. Sok a márkajelzés stb. Maguk a szabások viszont nagyon tetszenek.
2017. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha a felsoruhazatok szabasat tekinten, vilageletemben ez volt a stilusom (ez nem stilus lol) de a melegitotol, szakadt farmertol (ebből mar kinottem) kiver a viz. Plusz nem birom a feliratos ruhakat. De gondolom ezeknek pont a markajelzes a lenyege, ami szerintem viszont gaz. Egyben olyannak tunik, mint akik keresik magukat es mivel semmi otletuk sincs, igy markakba csomagoljak a nemletezo egyeniseguket....
2017. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
szerintem nagyon jo, en imadom 15/L
2017. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nagyon tetszik.

14/L

2018. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 3. Es a 6. Tetszik a többi nem
2018. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!