Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershkából érdemes nadrágot...

Bershkából érdemes nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy push up-os farmernadrágot,de érdekel,hogy mi a véleményetek,mennyire fog kinyúlni?
2017. okt. 1. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak Bershka farmert hordok, mert nagy a fenekem, és tökéletesen felveszi a formáját a rugalmas anyaga, de nem nyúlik ki.
2017. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. okt. 2. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ott vettem ilyet és nagyon szeretem. Remélem nem fog hamar elszakadni, mert nálam a nadrágok nem sokáig szoktak tartani és utána nehezen találok megfelelőt. De a Bershka nadrágokkal még nem tapasztaltam ezt, elég jó minőségűnek tűnnek. A New Yorkerben ugyanennyiért sokkal rosszabb anyagú nadrágokat is árulnak.
2017. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van onnan nadrágom,és mivel nekem is nagy a fenekem,ez a push up os nadrág azert kicsit eltakarja:) nekem úgy volt,hogy a probalfulkeben tokeletes volt,kicsit talan szoritott is de ugy voltam vele hogy majd kinyulik,es hat sajnos ki is nyult,de nagyon.csak ovvel tudom hordani. Majd vettem egy masikat,ugyanazt a fazont,1 merettel kisebbet,es az nem nyult ki annyira mint az elso:) de megerte nagyon!
2017. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van onnan pár farmerem, de én jobban ajánlom a Tally Weijlt. Ugyan azon az áron jobb minőséget adnak. :)
2017. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!