Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok H&M-es lakk szoknyát...

Csajok H&M-es lakk szoknyát mennyire vennétek fel? Mit gondoltok róla? Van olyan szett amivel jól mutat? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


A 3 közül melyik a legjobb szerintetek?


2017. okt. 2. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak ha negyven kiló alatt vagy és lapos a feneked. Ez a fényes, merev anyag eszméletlenül kövérít.
2017. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szellőzik, melegben nagyon kellemetlen viselet.
2017. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sose vennék föl ilyet. A H&M se valami jó márka.
2017. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Hűvösebb időben, valami szép blúzzal/bodyval, bokacsizmával kizárólag buliba.
2017. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az utolso tetszik. en felvennem kb barhova, mondjuk nekem alapbol olyan a stilusom, hogy nekem ez siman belefer. sok mindennel el tudnam kepzelni. bordoval, sotetkekkel, citromsargaval, mustarsargaval. a feketet kerulnem, mert ez a fenyes fekete eleg vad, ha erre meg rapakolsz fekete cipot,taskat,felsot,pulcsit, combzoknit, neccharisnyat, kalapot, akarmit akkor nagyon got hatasa lesz. (ami nekem nem jon be.)

egy oversized kotott pulcsival (vmi elenkebb szinuvel), kicsit beturve pl jol nezhet ki. ellensulyozza a szoknya vadsagat.

2017. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis kell hozzá egy jó fenék, egy lapos madárijesztőn szvsz nem mutat jól.


Felülre mindenképp valami matt cucc kell, de azon belül sok minden megy hozzá. Pl. valami finom, fátyolszerű blúz, vagy egy zenekaros póló ha neked az jön be.


Én mint goth lány egyértelműen az egyest preferálom, olyan szabása van mint egy bőrdzsekinek, gondolkoztam is rajta, de már van elég műbőr cuccom szóval letettem róla. De igen, az első darab egyértelműen az alternatív divatból lett beemelve, akinek ez nem szoknyája, az ne vegye lol.

2017. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. és a 3. Képen lévő szoknya tetszik nagyon. Én mindenképp valami fekete felsővel venném fel ami lehet akár valami zenekaros darab is, meg fekete harisnyát és 20 soros bakancsot húznék hozzá.
2017. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!