Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó napszemüvegeket...

Hol lehet jó napszemüvegeket venni 3-5ezer forintig?

Figyelt kérdés
Kínai boltban láttam 600ft-ért, annál kicsit többet költenék rá, optikusnál meg láttam 16ezer forintnál kezdődött, annál meg kevesebbet akarok. 3-5ezer forint körül honnan lehet venni? Főleg Debrecenben vagy Hajdúböszörményben érdekelne!
2010. máj. 28. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
New Yorkerben szoktak lenni, és szerintem 3-5 ezer Ft-ból simán kijössz!:)
2010. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább ne vegyél, mert árt a szemednek. Nincs rendes uv szűrője, de mivel sötétít a pupillád kitágul és nyeli a sugárzást. Egyszer kell megvenni a drágábbat...
2010. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bijou brigitte, Orsay
2010. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló,

tudom miről beszélsz, tudom hogy ha nincs normális UV védelem, akkor a sötét lencsék miatt kitágul a pupilla, és több káros sugárzás jut a szembe. Csak hogy, nem ennyinél kezdődik a határ. Nemrég mértek be rengeteg szemüveget, és az jött ki eredménynek, hogy már a 199forintos kínai napszemüvegnek is megvan a megfelelő UV védelme..

2010. máj. 28. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossmann-ban, Auchan-ban is vannak jók. =) 19L
2010. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

C&A-ban 2690ért vettem én is, párom is, és teljesen jók :)

22L

2010. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy, azt elfelejtettem írni, hogy férfi vagyok, olyan kéne:D szétnézek az általatok leírt helyeken, csak mondom, hogy férfi szemüvegek érdelenek:D
2010. máj. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!