Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tértünk ide?

Hogyan tértünk ide?

Figyelt kérdés

Abból a adidas superstar, iphone-os "tumblr" stílusból(ha lehet annak nevezni) hogy tértünk át arra hogy most a régi 90s meg grunge, hipszter, indie (és én nemtudom mi..) lett a divat??... És ha már itt tartunk én úgy tudom, mert egy régebbi kérdésemben válaszolt valaki és úgy fogtam fel hogy az igazi grune az ha valaki azért vesz fel pl. bandás pólot mert halgatja is az adott zenekart és az a mostani meg csak divatból, arra is kívancsi volnék(legjobb képekben) hogy milyen volt az igazi grunge és mi a különbség a régi és a mostani között mivel az interneten már csak ezt a mostanit látni és hiába írom ki hogy "régi grunge" vagy "igazi grunge" sehol semmi.. Előre is köszi.

13/L



2017. okt. 4. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban (legalábbis hétköznap) ez inkább slampos stílus volt, kb semmi sminkkel. Buliba esetleg felvettek olyasmit, ami a mai grunge.

[link]

[link]

2017. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlgondolod az egészet. A divat ilyen, mindig változik. Olyan hogy régi meg új grunge pedig nem létezik így, valóban igaz hogy a mostani divatot a 90es évek grunge hulláma nagy mértékben inspirálja, de nem kell ilyen komolyan venni
2017. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tumblr közösségnek van egy könnyen befolyásolható rétege, akik mindig mennek a divat után. Ha épp az jön divatba, hogy rózsaszín festékkel öntsék le magukat, akkor azt fogják csinálni.

Különösebb oka nincs a váltásnak. A divat úgy működik, hogy a nagyobb cégeknél pár mogul 1-2 évvel előre kitalálja, hogy mi lesz a trendi. Aztán, ezeket kiadják, ráugranak kisebb cégek is és terjed a dolog. Erről nemrég írt valaki egy jó könyvet, de fogalmam sincs a címéről, csak egy rövid riportot láttam a dologról.

2017. dec. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!