Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kecskeméten női farmer 5-6...

Kecskeméten női farmer 5-6 ezerért?

Figyelt kérdés

Hol tudnék Kecskeméten lehetőleg normálisabb minőségű női farmert venni? És hát ne is legyen azért annyira drága, úgy 5-6 ezret szánnék rá.


Találok egyáltalán ilyen árban?



2017. okt. 6. 14:17
 1/4 anonim válasza:
A Malomban biztos találsz
2017. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, esetleg kicsit konkrétabban, vagyis üzletet tudnál írni? Amúgy köszönöm a választ!
2017. okt. 6. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesco, F&F márka. Véleményem szerint drága a ruhák nagy része még akiciósan is, viszont farmert lehet találni leárazva 2-3 ezerért. Én mindig az 5-6 ezer forintosra megyek rá és sikerül találnom olyat, ami tetszik. A nagy Tescoban nagyobb a válaszéték. Jobbára a férfi részen szoktam nézelődni, mivel férfi vagyok, remélem a női farmereknék is vannak jó leárazások. A boltok férfi/női kínálatát nézve biztosan. Bárhová megyek, a férfi cipők és ruhák megférnek egy sarokban, női az összes többi és még az emelet is. :D
2017. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Malomban találsz! Igazából bármelyik üzletben lehetnek akciók, én is mindig kifogok 1-1 gatyát 5 ezerért.:D

New yorkerben, Tallyban, ritkán H&M-ben szoktám találni. Hádával hogy állsz?

Persze ezeknek néha elég silány minőségük van, szóval jól nézd meg.:)

2017. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!