Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mennyire foglalkoztok...

Csajok! Mennyire foglalkoztok azzal, hogy egyetemen, fosulin a ruhanemuk, amiket viseltek mennyire divatosak? Mennyi ruhanemutok van, amit itt hasznaltok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig adok a külsőmre bárhova is megyek. Mivel az egyetemre elsősorban tanulni járok, így ennek megfelelően szoktam felöltözni is.
2017. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem nagyon. Nyilván igényesen öltözök fel, tiszta, vasalt ruhában járok, de nem nagyon érdekel, mi mennyire divatos. Ha tetszenek is az épp trendi darabok, nem akarom őket minden áron, inkább beleépítek egy-egy új darabot a már meglévő ruhatáramba.

Egyetemre nem divatolni járok, én órák mellett gyakorlatokat tartok, meg kutatok is laborban, egyszerűen nincs kedvem meg energiám magassarkúban meg szűk, kényelmetlen ruhákban tipegni.

Egy csinos nadrág, lapos cipő, meg egy felső 'oszt csókolom.

2017. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig ügyelek rá, hogy csinos és ápolt legyek, de ez a hétköznapokban sosem mehet a kényelem rovására, hiszen egy csomót gyaloglok napközben, másfél órákat ülök egyhelyben, a magassarkú és a szűk miniszoknya hiába csini, nem praktikus ilyenkor. Nincs sok ruhám, sőt, a nők 90%-a szerintem ledöbbenne, hogy ilyen kevés ruhával is jól érzem magam... az a titka, hogy mindenem semleges színű, klasszikus, letisztult, így könnyen tudom őket kombinálni.


Ja, a divat. Az nem túlzottan izgat :) A stílusom állandó, ha ez épp divatban van, akkor én is divatos vagyok, ha nem, akkor nem - így jártam :D

2017. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ügyelek arra, hogy mindig divatosan öltöztek. Ez nalam alap. Pl Kedvenc szettem egy Calvin Klein bugyi, gucci nadrag, adidas polo, es egy adidas baseball sapka, nameg az adidas superstar 17L
2017. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öltöztek*
2017. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öltözzek*
2017. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!