Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (Divatmániás) Lányok, örülnéte...

(Divatmániás) Lányok, örülnétek ha a barátotoktól egy Hunter gumicsizmát kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az árát adja ide 😁
2017. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, nem hordok gumicsizmát
2017. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezekszerint attól h egy lány odavan a divatért még nem biztos h ez tetszene neki?
2017. okt. 7. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: a gumicsizma inkább praktikus mint divatos...
2017. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetnének, akkor sem hordanék gumicsizmát. Legfeljebb ha horgászni mennék, az Antarktiszra, vagy valami bokáig érő sárba.
2017. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van Hunterem, egy évben 2-3x veszem fel. Amikor szakad az eső, és tudom, hogy sokat kell futkosnom aznap olyan helyeken, ahol nem biztos, hogy meg tudok állni autóval... Nagyon praktikus, és csinos is lehet megfelelő ruhákkal kombinálva! Hogy örülne-e neki, ezt mi itt nem tudjuk eldönteni, kérdezd meg tőle! :)
2017. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en orulnek neki
2017. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem már van egy, de én mondjuk normális közegbe használom: a sárba, falun, horgászni stb :D


Szeretem a divatot, de csak a városba, utcára nem kéne egy ilyen csizma.

2017. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mert itt napi szinten zuhog, de mintha dézsából öntenék.


De lényegében tökmindegy, mert bármelyik gumicsizma megteszi, hisz praktikum (= ne ázzak bugyiig) a lényeg, nem a "divat".

2017. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!