Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szoknyákat szerezzek...

Milyen szoknyákat szerezzek be így őszre/télre? (Szín, fazon)

Figyelt kérdés

Sziasztok, mostanában rákaptam a nőiesebb stílusra. Szeretnék szoknyákat húzni/venni, mert csak 1db fekete "sztreccses" szoknyám van..., szóval ilyen tapadós, popsi kiemelős, tudjátok... :D


A kérdésem az lenne, hogy milyen fazont és milyen színekben vegyek?


20/L



2017. okt. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia :)

Mivel őszre-télre szeretnél beszerezni ezért én mindenképp a sötét színeket ajánlanám (bordó, sötétkék, khaki zöld, fekete, stb.). Nyilván ez alkattól is függ, de szerintem nagyon jók az a vonalú- vagy a ceruzaszoknyák, de menők lettek idén az asszimetrikus szoknyák is.:) 16l

2017. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi!

Az alakomrol: sportos, vekony, jo alakom van.

2017. okt. 8. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha darazsderekad/homokora alakod van, akkor ajanlom a harangszoknyakat, nagyon szepen kiemelik, es egy csizmaval jol mutatnak.

Sztreccsesek tipusait nem ismerem, nezz utana neten neked melyik tetszik.

Szinben pedig: bordo, narancssarga, meregzold, sotetbarna, vilagosbarna is jo igazabol, meg az orok klasszikus: fekete, szurke.

Fehert nem ajanlom az ilyen idoszakokra, a sotet szinek jol magukba vonzzak a napsugarakat, es nem fogsz annyira fazni. Meg telen amugyse latok noket feher szoknyaban😀

2017. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!