Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szeretitek a szatén...

Lányok szeretitek a szatén vagy selyem ruhát hordani vagy aludni benne?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Aludni csak meztelenül alszom, vagy nagyon ritkán amikor már erős hidegek vannak és hűvös van a lakásban dupla takaró alatt is, mert én éjjel mindig ledobom magamról és csak deréktól lefelé vagyok takarva, így amikor már hűvösebb van akkor felszoktam venni egy laza vékony bodyt leginkább a derekam miatt mert az nagyon sokat felfázik nekem, felső nem jó mert mindig feltűrődik. Amikor még nem igen voltak bodyk főleg amikor tízen éves voltam akkor mindig a tornadresszem vettem magamra alvásra, volt olyan dresszem ami elég vékony anyagú volt, iskolába, nem is mertem felvenni mert teljesen átütött szinte, rejtély hogy miért, de alvásra jó volt, mert szigetelt, de mégsem rohadtam bele. Persze ezekről leszoktam, mióta vannak nem horror áron elég jó bodyk.
2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én selyemben szeretek aludni, kellemes viselet a bőrömnek. Szatén is hasonló lehet. Kényelmes.
2017. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Régebben volt egy pasim aki ennek volt a rabja, azaz szerette nagyon ha mindketten selyem szaténban alszunk, meg ha én ilyen anyagú ruhákat hordok.

Ennek vége lett, de a vonzalom megmaradt nálam is, bár már nem annyira mint régen.

Ruhát már csak elvétve hordok aminek ilyen fényesebb az anyaga, meg a divatból is rég kiment.

Aludni viszont még mindig szoktam selyem szatén pizsamában vagy hálóingben.

2017. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem. Ruhákból munkába és alkalmibb megjelenésre randira is szoktam felvenni, aludni meg csak abba alszom, most is selyem pizsama van rajtam :)
2017. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!