Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság miért divat a nők és...

Manapság miért divat a nők és férfiak körében egyaránt a vastag keretes szemüveg?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol a fiatalok körében csak a vastag, műanyag keretes szemüvegeket látni, talán az idősebb korosztály, akik még hordják a vékony, fém szárú szemüvegeket. Vajon mi lehet az oka?
2010. máj. 28. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen :D nekem bejön és nem is áll rosszul bár utcára nemhiszem hogy kimennék benne ,de itthon tökzsír benne lenni :D
2010. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

érdekes, én budapest belvárosában lakom, de az előbb belinkelt szemüveget még senkin nem láttam utcán. maximum a myvip-es képeken pózolva!


egyébként nekem most ilyen szemüvegem lesz, jövőhéten készül el:

[link]


és hozzáteszem 18 éves vagyok, 14 éves korom óta CSAK fekete keretes szemüvegem volt, mást el sem tudnék képzelni magamon. Pedig 4 éve még nem volt "divat"

2010. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most lesz nekem is új szemüvegem. Eddig vékony keretes volt ami belesimult az arcomba (5éves), de romlott kicsit a szemem és le is kell cserélni a keretet is. Szeretem a karakteres különleges kereteket, de próbáltam a feketét és nem áll jól szerencsére (mindenkinek olyan van)így valószínűleg egy fekete-fehér csíkos felül keretes szemüveget választok, de még futok egy kört, még tetszenek a pirosak is. Új arcot kap az ember tőle, és még festenie sem kell magát, meg annyi különböző keret van, hogy mindenki talál magának megfelelőt.

25éves lány vagyok, tehát nem a tinidivatot követem, csak örülök, hogy így is kitudom fejezni a személyiségemet.

2010. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!