Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Moschino luxus vagy prémiumm...

A Moschino luxus vagy prémiummárka?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Luxus
2017. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Luxus. Két vonala van, Moschino, meg Moschino Cheap & Chic. Az utóbbi a megfizethetőbb, az előbbi meg a drágább.
2017. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Prémium a gucci, lv meg ilyenek, aminek szerintem a Moschino közelében sincs, szóval luxus.
2017. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, a prémium "gyengébb" mint a luxus. A gucci, lv burberry, dsquared luxus, és pl. a michael kors, guess prémium, bár mondjuk a guess szerintem irtó gagyi és plasztik. A moschinot történetesen nem tudtam eldönteni, mert ugye van a Love Moschino vonala, és lehet venni pulóvert "csak" 50 ezerért, ill csizmát, cipőket szintén 50-60 ezerért ami nem épp luxus árvonal mondjuk egy Gucci cipőhöz képest ami olyan 160 ezer körül mozog. De vannak pl Gucci akciók is amikor 50ért tudsz cipőt venni, szóval... Tökjó lenne amúgy erről egy táblázat h mi prémium, luxus stb
2017. okt. 11. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
épp erre van az emberiségnek szüksége, hogy az ilyen túlrázott, ótvar bazári cuccokról ellehessen dönteni prémium vagy luxus...
2017. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Luxus de nem a legdragabb:)
2017. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4; bocsi, felcsereltem a kettot, de remelem erted mire gondoltam igy is
2017. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!