Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz nyáron Nike vagy...

Nem gáz nyáron Nike vagy bármilyen magas szárú cipőt hordani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom nyáron hordani az enyémeket, pedig imádom őket. Sajna nagyon melegek már ilyenkor, május végén is. Szerintem hanyagold. Bár nem hiszem, hogy emiatt kinéznének.:)
2010. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne gáz? Nagon sokan járnak ilyenben, mondjuk én főleg Converse Allstars-okat szoktam látni. De, ha a lábad bírja, akkor szerintem ne foglalkozz másokkal.
2010. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem reebook van siman felvettem tegnap spagetti mantos majoval.csak nem neztek hujenek,ha meg megis KIT ERDEKEL
2010. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem szinte csak magasszárú csukáim vannak, és biztos nem fogom a szekrénybe porfogónak bedobni őket azért mert nyár van :D és ha valakinek nem tetszik nem tud érdekelni
2010. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem gáz csak nehogy hosszú szárú zoknit vegyél alá vágod.
2010. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát szerintem csak akkor, ha a magas szárú cipő inkább bakancsra hasonlit.
2010. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nem! Meg tavasszal, ősszel, és télen is. De nyáron különösen.
2010. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!