Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik lányokon...

Nektek hogy tetszik lányokon ez a stílus? (kép)

Figyelt kérdés

A Skam sorozatból Noora stílusához tudnám leginkább hasonlítani.Ott láttam először ezt az elegánsabb stílust. Lazább fekete nadrágot és vmilyen inget vagy garbót szoktam húzni.Mondták már h olyan francia női öltözködésem mostanában de nekem nagyon tetszik csak nem éppen a megszokott. Régebben tapadós farmereket húztam de azok nem tetszenek magamon és úgy érzem az nem én vagyok. Szóval ha az utcán látnátok ilyen ruhákban egy lányt nem néznétek rá furcsán? Meg nem taszítja a fiúkat?

[link]

[link]

[link]

16/L



2017. okt. 14. 00:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik! En biztos megbamulnalak az utcan de nem azert mert rossz, hanem mert ha egy ilyesmi stilusu lanyt latok valahol mindig mehallapitom hogy milyen csinos es milyen jo hogy vallalni meri a stilusat. Ugy hogy szerintem hajra!:)
2017. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes... Eddig a fiúknak nem tanácsolták a szűk farmerokat és mondták hogy inkább hagyjuk meg a nőknek.

Akkor most mi van?!

Most én írom hogy a bő szárú nadrágokat hagyd meg a fiúknak mert így nem tünsz nőnek...

2017. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem semmi gond nincs ezzel, sőt én kimondottan szeretem amikor így öltözködik egy nő.


22F

2017. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem no ettől valaki?szerintem nem az fogja eldönteni h h öltözködik.a férfiak is hordhatnak szűk nacit sőt hordanak is sokan csak hat nem egészséges hisz okozhat impotenciat is amit gondolom nem nagyon szeretnél;)
2017. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
9%
Szűk nadrágtól senki sem lesz impotens. :'D
2017. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

14!

Ezen jót röhögtem!

Akkor mi van a szükszárú boxerrel???

Hoppá! Jó a kérdésem ugye? Attól nem,de a szűk farmertól már lesz impotenciád mi?😂😂😂

2017. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor olvassatok utána;)
2017. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
69%

Végre egy nőies lány! :)

Az meg kinek a fejéből pattant ki, hogy a bővebb szárú nadrág nem nőies? Egy ilyen nadrág nem nőies? [link]


Pont hogy ez a legnőiesebb szabásvonal, nem azok a testre cuppanó vacak farmerok...

2017. okt. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
7%

18! Szoktál itt sűrűn olvasgatni?

Mert ha igen akkor nem írnál ekkora marhaságot!

A szűkszárú farmerre azt írják egyszer hogy az a nőkön mutat, a fiúkon a bővebb szárú férfias, te meg jössz azzal hogy a bőszárú a nőies és a cuppanós nem.

Jó nagy zagyvaság ez az egész így.

2017. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16 a szűkszárú boxer semmit nem szorít el, mivel nem szoros az anyaga.....
2017. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!