Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik lányokon...

Nektek hogy tetszik lányokon ez a stílus? (kép)

Figyelt kérdés

A Skam sorozatból Noora stílusához tudnám leginkább hasonlítani.Ott láttam először ezt az elegánsabb stílust. Lazább fekete nadrágot és vmilyen inget vagy garbót szoktam húzni.Mondták már h olyan francia női öltözködésem mostanában de nekem nagyon tetszik csak nem éppen a megszokott. Régebben tapadós farmereket húztam de azok nem tetszenek magamon és úgy érzem az nem én vagyok. Szóval ha az utcán látnátok ilyen ruhákban egy lányt nem néznétek rá furcsán? Meg nem taszítja a fiúkat?

[link]

[link]

[link]

16/L



2017. okt. 14. 00:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsónal a pont;)a tény az tény marad lehet magyarázkodni
2017. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyetemen minden nap latok legalabb 5 csajt ilyen nadragban. Hat, nem tudom. Van akin jol nez ki az olyasmi, amik az elso linken voltak, meg tudja is hordani, de valaki,meg nagyon idetlen, kb mint tehenen a gatya. En biztos, hogy nem tudnam elviselni magamon. Hozzam tapadjon a ruha, mert en megbolondulok amikor leng osszevissza. Nem fazol ilyenekben amugy? Bemegy a hideg.
2017. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szoktam látni veled egykorú és velem egykorú lányokon mostanság, bevallom őszintén nekem nem tetszik, túl éretté teszi a nőt és idősebb 25+-os korosztályon jól is áll de az én korosztályomban annyira nekem nem tetszik, de nincs vele bajom, normálisabb mint a kinai boltban vett rózsaszín csíkos feliratos haspolók fekete szintén kinaiban vett bomberzseki ami majd szét szakad már olyan shit anyagból van cicagatyával. DE SZERINTEM A LEGFONTOSABB: Hordjad azt amiben jól érzed magad! Fiu voltam
2017. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül példáloztam a szűkszárú boxerrel mert így üzennék annak a sok buta embernek aki a szűkszárú skinny farmer férfiak viseleténél aggódik a herék állapotáért.

Elárulom ott is van hely számukra a cuccnak!!


59%-os! Nálam is van pont a meggyőző magyarázatom miatt?

2017. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem vannak barátnőim akik ilyeneket hordanak. Szerintem nagyon stílusos, elegáns viselet. :) Ha jól áll akkor miért is ne. Én nekem egyetlen egy ilyen nacim van, az egy rövid nadrág. Bár én nagyon elegánsnak érzem ezért csak akkor volt rajtam amikor mentem nyelvvizsgázni vagy ilyenekre...

Nos az hogy kinek tetszik, kinek nem ez változó. Ne érdekeljen, hogy kinek tetszik, a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben és kényelmes legyen.

Én nekem teljesen más a stílusom én például az ilyen régi stílusú romantikus darabokért vagyok oda. Csipkés, virágos, pöttyös, mintás felsők, színes harisnyák, pörgős harisnyák, fűzös kis sarkú cipők, színes sálak... de van aki tőlem kap frászt.

És? A lényeg, hogy én úgy érzem ez az én stílusom és nekem ezt tetszik. Aztán nem kell minden fiúnak tetszeni, elvégre csak egynek kell bejönnie,egy meg biztos akad majd:D:)

Szóval szerintem hord nyugodtan, nekem tetszik másokon, csinos viselet!

19/L

2017. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!