Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is járt már úgy Timberland...

Más is járt már úgy Timberland bakancsnál hogy 1 számmal kisebbet kellett vennie mint a normál cipőmérete?

Figyelt kérdés
pl van egy Nike cipőm 41-es (26cm) a Timberland is 41-es (25,5 cm) és mikor felveszem kicsit jár benne a lábam és nem tudom megfejteni hogy ez miért lehet miközben a nike cipőm hibátlanul fogja a lábamat. Valami ötlet vagy tapasztalat? egyébként rendeltem a bakancsot szóval majd bemegyek az üzletbe és kicserélem csak kíváncsi vagyok hogy más is ilyen szerencsés-e mint én:)

2017. okt. 15. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A bakancsba belekalkulálnak egy vastagabb zoknit is. Aztán a cipőknek kétféle mérete van: hosszúság, amit mindenki ismer és szélesség is. Lehet, hogy keskeny a lábad és szélesre valót vettél. Sajnos a szélességi méretet ritkán tüntetik fel, mert a forgalmazók annyira nem értenek hozzá, meg restek ezzel foglalkozni. Ezért már nem is rendelek neten cipőt, csak ha ki van írva a szélességi méret is. Vagy ha átvételkor fel lehet próbálni.
2017. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van. Van két Timberland-em mindkettő 38-as és akkora is a lábam. Nike-ból viszont 38,5 kell.
2017. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!