Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokszor láttam, hogy a csajok...

Sokszor láttam, hogy a csajok a karóráikat a vékonyabb hosszúujjún kívül hordják, tehát ráveszik az ujjára. Nektek mi a véleménytek erről?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik egyáltalán, olyan mintha csak menőzni szeretnének az óráikkal
2017. okt. 15. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, konkrétan miért csinálják, nekem se tetszik, de nekik joguk van hozzá, bármi is az okuk, tág határok közt...
2017. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki úgy horda az óráját, ahogy akarja. Ha nem tetszik, ne nézz oda. Egyébként meg van olyan fölső, ami "magától" tűrődik be az óra alá, főleg, ha az óra vastagabb, nagyobb. Lehet a viselőjének föl sem tűnik, vagy csak nem foglalkozik vele, mert pont lesz_rja az olyanok véleményét, mint amilyen te vagy. :)
2017. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez valami újabb divat... semmi extra.
2017. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát... semmi különös! Inkább ez, mint amikor leguggolnak és kint van a segglyukuk


[link]

2017. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig kitalálnak valami hülyeséget, ami még nem volt. Mivel már sok minden volt, egyre nagyobbakat.
2017. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hordja ahogy akarja, de attól még nekem se tetszik ez a trend. Nagyon ritka, hogy a felső magától a karóra alá csúszik, ahhoz valami nagyon tapadós felső kell egy laza órával, de többnyire látszik, hogy direkt lett ráhúzva a felsőre. Szerintem furán fest, de most valamiért divat lett, mostanság én is többször láttam így hordva. A legjobb hogy aztán úgyis a telefonjukon nézik meg az időt, szóval még csak azt se lehet mondani, hogy így hordva praktikusabb.
2017. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet én még nem láttam, de így elképzelve elég trén nézhet ki xD de hát hordja mindenki úgy, ahogy neki tetszik.
2017. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel és nem is vettem még észre. Nem hordok órát, de egyébként nekem ez így tök logikusnak tűnik... Egy tapadós hosszúujjú felsőt szerintem nem tudsz ráhúzni egy karórára, ha esetleg sikerül, akkor pedig elég hülyén nézhet ki, ahogyan feszül rajta (értelemszerűen kisebb méretű órával, bővebb kevésbé tapadós felsővel meg lehet csinálni). Úgyhogy szerintem nincsen vele gond, ha valaki a felsőre veszi fel az órát vagy visszatűri a felső ujját, olyan szempontból még jobb is, hogy csak szimplán rá tud nézni az órára és le tudja olvasni az időt. Nem értem, hogy ez miért probléma...
2017. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamint egyébént szerintem sokan ékszerként hordanak órát, tehát direkt azt szeretnék, hogy látszódjon.
2017. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Reid a Criminal Minds-ban a sorozat eleje óta így hordja.


Én télen szoktam alágyűrni, mert hideg az óra hátulja. 900 forintos kínai, úgyhogy nem menőzésre lett kitalálva.


Nyáron gáz, mikor úgy beizzad, hogy a karomon nyomot hagy.

2017. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!