Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony, vékony lányok, ti...

Alacsony, vékony lányok, ti hol vásároltok magatoknak ruhákat?

Figyelt kérdés
158cm vagyok, 46kg, 70A melltartót hordok, és nem tudom hol tudnék venni magamnak ruhákat. H&M-ben, C&A-ban, Springfieldben, Stradivariusban az XS méret is nagy. A nadrágokkal nincs gond, de kabátot, pulóvert alig találok magamnak. Írjatok kérlek ötleteket hol tudnék pl téli kabátot venni :) köszönöm: 22/L

2017. okt. 18. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekosztályon :)
2017. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de hol találsz gatyát? Hasonló méretekkel rendelkezem, és az összes gatya nagy rám :D

15/l

2017. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én felsőket találok hasonló mérettel, de kabátot, nadrágot sehol, szóval ez engem is érdekelne:)
2017. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jajj, egyébként C&A-ban van néhány felső a méretemben (nagylány/ felnőtt osztály... Átszoktam a bő ruhákra :D), de nincs túl nagy választék... Esetleg a Promodban vannak csajosabbak, XS-es méretben. Vaaagy Adidas. Néha H&M nagylány részleg.
2017. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most látom a h&m webshopban, hogy petite farmer. Kíváncsi vagyok mekkora..
2017. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nadrágot Tally Weijlben szoktam venni, ott van 32-es méret, illetve nemrég rendeltem a H&M webshopból 32P (petite) nadrágokat, és azok is jók! Minőségre mondjuk a tallys szerintem jobb. :)

Viszont kabát, pulcsi sehol :((

Gyerekosztállyal az a problémám, hogy egyáltalán nem nőiesek a ruhák. A mostani ruháim nagy része onnan van, de nem igazán az egyetemre valók (diplomázok a következő félévben), szóval valami elegánsabb, nőiesebb ruhakat gyártó üzletet keresek.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2017. okt. 18. 21:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Update! Ma sikerült pár blúzt, inget találnom a Tally Weijlben és az Orsayben :) meglepően sok 32/XXS méretű ruha volt mindkét helyen.
2017. okt. 19. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Tally, Bershka (bár ott van néhány borzalom is)

És lehet, hogy hülyeség, de eskü, hogy a Zara gyerekosztályán is vannak jó cuccok :D

2017. okt. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tally Weijlben a legkisebb a 34-es méretű kabát, ami nagy rám sajnos.. Zara gyerekosztályon is voltam, ott viszont amelyik kabát jó bőségre, annak rövid az ujja. H&M gyerekosztályon ugyan ez.
2017. dec. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!