Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólnak meg a többiek,...

Miért szólnak meg a többiek, hogy egyetemre kevés ruhát hordok?

Figyelt kérdés
Minden héten mosok, egy használat után a ruhanemüim át vannak mosva. Néha egyberuhát hordok, ebből van 3 db, néha nadrágot, ebből van 4 db, illetve kb 8 db kardigán és 10 db felső. A csajok pedig azt kérdezik, hogy miért nem hordok több ruhát. Minek? Heti 4 nap kell bemenjek órákra, és ez az utolsó evemaz egyetemen és ezeket a ruhákat szét akarom nyúzni, mivel ha dolgozni fogok, valószínüleg nem ilyen oltozékekbe fogok menni.
2017. okt. 23. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kevés. Vannak, akik sokkal kevesebbet ruhát variálnak. Nálunk nem volt szokás más öltözködését megszólni, vagy beleszólni.
2017. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lol, számítsák ki kombinatorikai tételek segítségével, hogy hányféleképpen variálgatod a ruháid :D aztán rájönnek, hogy nem is olyan kevés az. Sajnos nem mindenkinek telik egy egész gardróbnyi göncre.

Én egyébként pl csak 3 nadrágot, 4-5 pulcsit, kardigánt és mondjuk 6-7 féle felsőt hordok. Mégsem szólt meg soha senki emiatt.

2017. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, dedó? Én kb mindennap ugyanabban vagyok, mégse szól be senki
2017. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és irodai munkahely
2017. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Legalább ötödször látom itt ezt a kérdést valamilyen formában.
2017. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legsertőbb talán az, hogy akik mondják, ők se mondhatják magukról, hogy nagy dívák.
2017. okt. 23. 14:44
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Ezer hasonló kérdést kiirtal már....nem unod?

Amúgy tökmindegy h egyetem vagy tescos bevásárlás.... nem kell a hétköznapokra puccba vágni magad.

De ha téged zavar h kevés a ruhád (inkább téged zavar ez jön le a kerdesekbol) akkor vegyél meg ruhákat aztán fejezd be a sirankozast.

2017. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulod milyen szakra jársz? Én is egyetemista vagyok de még sosem hallottam ilyet hogy másnak beszóltak volna mennyi ruhát hord. Amúgy meg egyáltalán nem kevés
2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy dolgozni kezdesz, nem fog megváltozni látványosan az ízlésed, öltözködésed. Az nem úgy van, hogy kidobod az addigi ruhákat és veszel teljesen másokat...

Szerintem talán arra céloznak, hogy öt éve ugyanazt a 10 darabot hordod, nyilván már divatjamúltak és kopottak, viseltesek. Folyamatosan frissíteni kellene a ruhatárad.

2017. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Minden évben teljesen más ruhákat hordok, amiket 1.évben hordtam rég törölgetőrongyok, a 2.évesek 90%a szintén.

Engem nem zavar, mivel nem ennyi az összruhám, csupán ezeket hordom egyetemre.

2017. okt. 23. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!