Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ilyen öltözködési stílusoto...

Ha ilyen öltözködési stílusotok lenne, ti bevállalnátok egyetemre?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az egyberuhákat(fekete, bordó, illetve fekete-fehér csíkos), ezek mind térdig érnek, kicsivel térd fölé, valamint szoknyákat, amik 1-2 kivétellel térdig érőek(fekete, szürke), ehhez vennék föl egy egyszerű topot, vagy ilyen blúzokat, esetleg elegánsabb egyszínü hosszuujjú felsőt, harisnya természetesen vastagabb és inkább fekete,illetve vagy hosszúszárú lapos csizma, esetleg még egy bokacsizma, aminek 7-8cm magas a sarka, de ilyen kockasarka van, nem tűsarok. Felülre néha blézer(fekete, szürke, türkiz), vagy poncho.

Kicsit elegánsabb,mint nálunk az egyetemi öltözetek, de talán nem annyira. Ti bevállalnátok, ha ez lenne a stílusotok?

Mit gondoltok egyáltalán?


2017. okt. 5. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én is így öltözöm :) Kilógok a sorból,de annyi baj legyen. Viseld nyugodtan ezeket a darabokat, azért ezek még nem nagyestélyinek számítanak.
2017. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mivel elegáns, ezért igen, bevállalnám.
2017. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Persze, ha ez lenne a stílusom és bírnám benne a rohanást egész nap, akkor simán.
2017. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Nem. 7-8 órákat vagyok suliban, nagy a campus, sokat kell járkálni, ha nem órán ülök, akkor laborban dolgozok, nekem kvára nem lenne praktikus egy tiptop ruha.

Ha joghallgató vagy mittudomén mi lennék, felvenném olyan napokon, mikor 1 órám van :D

2017. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csingilingg84 ***** válasza:
Gimibe is így jártam, egyetemre is így fogok, mint mindenhová. :D
2017. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!