Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is rádöbbentetek erre?

Ti is rádöbbentetek erre?

Figyelt kérdés

Régebben mindig ilyen régi (még teljesen más stílusban öltözködtem) pólókat és kinyúlt melegítőt hordtam itthon. Nyilván össze sem illettek a színek meg semmi:"D

Aztán mióta minőségi cuccokat hordok itthon is (egyszerű, egyszínű darabokat jó anyagból) sokkal komfortosabban érzem magam. Nem is értem évekig itthon a négy fal közt miért nem ügyeltem erre. Ti mit viseltek otthon?



2017. okt. 23. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Mivel a napjaim nagy részét itthon töltöm (babazok) így fontos h a ruhám kényelmes és azért csinos legyen hiszen jöhet bármikor postás, vízóra leolvaso vagy csak a szomszéd valamiért.....
2017. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban mi is ócska göncökben jártunk otthon. Nem szerettem, igyekszem rendesen kinézni. Télen szép szabadidő együtteseket hordok, nyáron strandruhát, ilyesmit. Mondjuk azt nem szeretem, aki otthon is farmerben, utcai ruhában van. Csak ha alkalom van és vendégek jönnek.
2017. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.Én is.
2017. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!