Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cikinek tartjátok, ha egy...

Cikinek tartjátok, ha egy hosszú hajú srác mindkét fülében hord fülbevalót? Egyébként heteró vagyok, csak tetszik ez a viselet. Karika fülbevalóról van szó.

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
A prideon biztos jól mutat.
2017. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Ha a pitcsáknak szinte mindent lehet és még az ilyen buták mint az első válaszoló is támogatja akkor miért ne?!

Egyenjogúság van tehát kölcsönösen variálhatod azt ami tetszik és már sok pasit láttam így jól állt nekik.

2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Most egyenjogúságról papolsz elötte pedig oldalakon keresztül taglalod, hogy mennyire helytelen ha egy nő valamit uniszexnek hív vagy férfi cipőt hord. Nem gondolod, hogy kicsit magad ellen beszélsz? A fülbevelót legalább annyira nőknek találták ki mint a férfi cipőt férfiaknak.

Tudom-tudom te 20 éve testépítéssel foglalkozol és az utcán senki nem mer neked beszólni. Nagy kár, hogy egy mondatot nem tudsz leírni értelmesen.

Szerinted komolyan vesz még bárki téged?

Hypocrite.

2017. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Allj már ki magadért, és ne légy ilyen besz@ri, ne érdekeljen, mit gondol más. Mindenki azt hord, amit akar.
2017. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hord ha neked tetszik. Szerintem nem meleges bár ez függ a fülbevaló fazonjátol is. Ha sima piercing karika akkor azzal nincsen semmi baj. Nekem bejön a fülbevaló meg a testékszer a pasikon. Ha hosszú hajú és rocker/metálos akkor meg méginkább.
2017. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában nem olyan feltűnő, mint gondolod. Kivéve ha a karika nem a szokásos méretű :).
2017. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

3!

Pont az ilyenek miatt vagyok itt mint a te fajtád aki homározással kezd! B+!

Elég nehezen fogod föl!

2017. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

A pridera jár rengeteg heteró is szolidarítani, rengeteg rendőr de még tüntető is. Az, hogy a kérdező hova tartozik nem az én dolgom eldönteni és sok közöm sincs hozzá. Én csak azt mondtam, hogy ott, abban a rétegben teljesen elogadot és senki nem vet meg érte.

Mivel a kérdezőt láthatóan befolyásolja más vélménye ezért adtam neki egy alternatív megoldást ahol kedvére viselheti.

Kettőnk közül egyedül te ‘homároztál’.


Gondolom te az index és a 444 komment szekciójában is aktív SJW tevékenységeket látsz el.

2017. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg szappant ne adjak?

Jól kimosakodtad magad barátom!


Csupán az tűnik fel nekem rendszeresen hogy a fiúkat bhasztatjál állandóan ezzel a melegezéssel ha mer eltérő öltözékbe mutatkozni az elvárt egyhangú szürkeségtől, de az olyan nőket akik konkrét férfi ruhát hordanak azt elfelejted a hasonszőrüekkel lehordani és tippet adni a pride varázslatos hangulatán részt venni!

Érdekes nem?

2017. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!