Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hetkoznapi ruhatokbol van...

A hetkoznapi ruhatokbol van tobb, vagy inkabb az olyanokbol, amiket hetkoznap kevesbe lehet viselni?

Figyelt kérdés

Kicsit furan fog hangzani, de nekem kb 2x annyi olyan ruham van, amit hetvegen hordok, mint amennyit hetkoznap ossze-vissza vagy egyetemre hordok.

Csak en lennek ezzel igy?

24L


2017. okt. 24. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem az egyetemi ruharol van szo, hanem arrol, hogy mas csak hetkoznapi ruhakat vesz maganak, amiket minden egyes nap hord vagy elegansabb,hetvegen hordhato ruhabol is sokat vasarol?
2017. okt. 24. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel sportosabb stílusom van, ezért a kényelmes, sportos ruháim vannak többségben. Vannak persze elegánsabbak is, hogy legyen mit felvenni az irodai diákmunkámhoz, illetve alkalmiból is van elégséges mennyiség.
2017. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hétköznapi van a legtöbb. Otthon én főleg pizsamában vagyok.
2017. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván abból van több, amit a hétköznapokra hordok.

Ha van mondjuk egy hétre 5 hétköznapi ruhád az 5 napra, és kétszer ennyi, azaz 10 hétvégére, akkor nem tudod már kihasználni őket. Vásárlásmániának tűnik.

2017. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Hétköznapiból. Abban dolgozok, abban megyek ki a városba akár hétköznap van, akár hétvége. Elegánsnak van 1 db ingem, 1 db zakóm és egy pár cipőm, illetve szükség esetén van 1-2 egyberuhám, amit a zakóval és a cipővel elegánssá tudok tenni. Vagy te a az elegáns és a hétvégi ruha alatt az ilyen buliba járós ruhákat érted? Mert olyanom nincs.
2017. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!