Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltöznek a mai korombeli...

Miért öltöznek a mai korombeliek mind ugyanúgy?

Figyelt kérdés

24L vagyok. Régebben rengeteg ruhanemüm volt, de megvettem őket, hogy legyen sok, meg olcsók voltak. Viszont azt vettem észre, hogy a korombeli csajok mind ugyanúgy oltoznek, farmer(fekete, sotetkék, világoskék), egyszeru hosszuujju felső (khaki, fekete, szürke, fehér, bordó), rá egy bordó farmerdzseki, cipőként meg fehér converse, nike air, bordó converse...

A legrosszabb pedig az, hogy (ha nagyképünek tűnik, elnézést, tényleg nem vagyok olyan), de sokszor hordok picit térd fölé érő ruhát (bordóba, csíkosban, feketeben), esetleg szoknyát (szintén térdig èrő, fekete, szürke színben) egy egyszerű toppal, blézerrel és ha túl unalmas lenne, valami színes sállal, cipőként pedig kb 7 cm magas (de kényelmes, mivel vastag a sarka és jo a kinősége is) bokacsizmát- az ilyen tipusú csajok pedig mindig bámulnak. Nem vagyok közönséges, mivel semmim nincs kinn, kényelmesek a ruhák és jól erzem magam bennuk.


2017. okt. 26. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért érdekel, hogy mások hogyan öltözködnek? Nekik az a kényelmes,a jó, a divat, neked meg a szoknya,magassarkú stb.. Ha bámulnak, hadd bámuljanak, szíve joga mindenkinek, de ezek szerint te is bámulod őket, mert tudod, hogy mit hord a korosztalyod
2017. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert ilyeneket árulnak.
2017. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekik a divat követése tetszik, neked pedig van egy stílusod. Egyikkel sincs gond, szerintem.
2017. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha ott állnak előttem,látom, hogy mi van rajtuk.
2017. okt. 26. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki öltözik farmer felső dorkó kombóba.

Főleg, aki már dolgozik és olyan helyen dolgozik.

Egyébként, bocsi, de te sem öltözöl különlegesen. Nálunk mindenki így öltözik a munkahelyen :D

2017. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, annyi különbséggel, hogy én még egyetemista vagyok.
2017. okt. 26. 15:50
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

21L , a ruhataram farmerekbol, szines leggingsekbol, cicagatyakbol all, egyszeru polokbol (van 1-2 fodros, csinosabb darab, de nem szeretem oket. ) illetve sport cipoim vannak , piros, rozsaszin, barna, es fekete es van egy mubor dzsekim. Persze ez csak az oszi ruhatar.

Ezek is inkabb mai divatuak. Semmi csicsa, mert az nem en vagyok.

A boltban ezek tetszettek meg, ezeket erzem magamenak, hiaba tomeg cuccok. Nem erdekel ki mit gondol rola, ezekben kenyelmes tudok lenni egesznap, en jol erzem igy magam. :)

2017. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Mert eltüntek az igazi nők! Helyettük az igénytelen fénymásolatok jöttek akiknél a kényelem dominál, de ha a férfiakkal szemben viszont vannak elvárásaik.
2017. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az meg csak kifogás hogy ilyen rucikat árúlnak mert ebben is kényelmesek nem hajtják fel az üzleteket esetleg a varrónőket!

Én sem veszem fel a férfiaknál " rendszeresített" térdigérő rövidnacit hanem shortot csináltattam belőle és nem úgy nézek ki mint a többi ötlettelen.

2017. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Egyebkent hulyeseg amit irsz, mert a vilagon senki nem egyedi. Minden ruha, cipo amit lattam valakin, biztos megvam minimum egy embernek a vilagon. De leginkabb megtobbnek.


Vagy ha nem is ugyan az, de hasonlo, szinben, fazonban, anyagban, stilusban. Nem ertem mit akartal ezzel a kerdessel. Mindneki olyat ruhat vesz, amit talal a boltban, ertelem szeruen ugyanazt tobben is megtudjak venni. Es mivel nem minden ruha darab iliik ossze mindennel, nyilvan mindneki probalja a legelonyosebbem hordani. Pl nek veszel fel kabat fole pulover.


Egyszeruen nem oltozkodhet mindneki maskepp, esetleg akkor ha maganak varrattja a ruhait az illeto.

2017. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!