Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőmárkát tudnátok...

Milyen cipőmárkát tudnátok ajánlani Nike helyett?

Figyelt kérdés
Utóbbi pár évben csak Nikem volt a designe-ja nagyon tetszik, de a minosege nekem 0. Egyik sem birt tobbet fel evnel vmi baja lett. Utolso egy Air Max volt 5 honap utan eltort a bal talpa es mindketto orresze elvalt mert a borresz inkabb preselt papir mint bőr.A cipesz azt mondta ilyet ne vegyek tobbet javithatatlan. Nem sajnalom a penzt minosegre de ez nekem nem az. Olyan lenne jo amit tavasztol oszig tudok hordani. Szeretem a kenyelmes divatos sportcipoket, de egy ilyen arfekvesu ciponek 3 evet illene kibirnia foleg hogy vigyaztam rajuk.

2017. okt. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani sneakerjeim többsége Adidas NMD és meglepően jól bírják a gyűrődést de nem viszem túlzásba a hordásukat. Legalább 20 pár sneakerem van így egyik sincs folyamatos használtban csak maximum 3-5 napig ha utazok.
2017. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz szépen!

Inkább valami robosztusabb design érdekelne mint pl az airmax mert nem vagyok modell alkat, és ezek rajtam nem mutatnának jól sztem. Ez lemaradt.

2017. okt. 29. 15:46
 3/5 A kérdező kommentje:
North Faceket néztem, de nem tudom meddig bírják.
2017. okt. 29. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
adidas neom van, imádom ill. moschino sneaker, az is kényelmes. nikeból egy 14 ezres futócipőt vettem, nem futásra használom hanem mindennapokra, az is igen kényelmes és könnyű... semmi baja nincs
2017. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írok privátot !
2017. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!