Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Ti mennyit adnátok...

Lányok Ti mennyit adnátok max.1új cipőért vagy csizmáért?

Figyelt kérdés
Mi a plafon?
2017. okt. 30. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igyekszem olcsón megúszni, ez általában sikerül is (sok cipőt vettem már újszerű állapotban a turiban 2000Ft körül).

De ha épp belefutnék egy minden szempontból tökéletes (kényelmes, nekem tetsző) darabba, ami jól kihasználható a mindennapokban (nem alkalmi!), és számomra ismert és megbízható, tartós márka, akkor 25e körüli összeget még szívfájdalom nélkül kiadnék. Igazából szerintem még ennél valamivel többet is, de erre még nem volt példa.

2017. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
44%

Sajnos bármennyit. :(

Cipőmániás vagyok, imádom őket.

A felsőbb kategóriás darabokért oda vagyok, főleg a magassarkú cipőkért. Tudom, hogy fájni fog benne a lábam, 5-6 óra viselés után már gyűlölni fogom, de ez sosem tart vissza.

Most pl. legutóbb egy csizmát rendeltem, hat számjegyű volt az ára. De nagyon vigyázok ezekre a dolgokra, a legtöbbnek megvan a doboza is még.

2017. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mondju kegy tényleg minőségi csizmára amit meglátok és fú ez kell ÉS tudom hogy évekig jó lesz, arra 30-40-et is simán de ha csak valami egyszerű cipő kell mondjuk munkába arra 10-et szoktam szánni.
2017. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10.000-nél többet nem szívesen, igyekszem az alatt megoldani, bár nem egyszerű. 10 fölött csak akkor fizetek érte, ha teljesen bőrből van mondjuk, mert az nyilván ér is annyit, egy textil vagy műanyag cipő nem. A legdrágább csizmám szerintem 15.000 volt... de meg is bántam, hogy megvettem, mert világosbarna színű volt és az első héten úgy összekoszolódott hogy semmiféle tisztítószerrel nem jött ki belőle a folt. Utána évekig foltos csúnya cipőben jártam. :( Azóta csak fekete, szürke, sötét színű lábbelit veszek.
2017. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sokáig cipőnél, szandálnál 10, csizmánál 20 ezer körül húztam meg a plafont, de 1-2 éve, mióta szerencsémre jobban keresek, megengedhetem végre magamnak, hogy mondjuk cipőre 30-at, csizmára akár 60-70 ezret költsek. Szerintem megérte drágább darabokat venni, azóta van olyan csinos balerínám és magassarkú csizmám, aminek gyárilag tutira nem csúszik a talpa pl. Az olcsóbb, de elegánsabb cipők aljáról egyszerűen lespórolják a recés gumitalpat.
2017. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!