Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete kabát mindenhez megy?

Fekete kabát mindenhez megy?

Figyelt kérdés

Majdnem mindenkin fekete kabátot látok. Kérdeztem, hogy miért pont azt hordják: mert hogy mindenhez megy.

Ehhez képest az összes többi ruhájuk is fekete rajtuk vagy maximum drapp és szürke. Akkor mi az a "minden"?


2017. okt. 31. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Általánosságban... Az emberek nem értenek hozzá. :) Van egy beszűkült látásmód, hogy a fekete az menő, az mindenkinek jól áll, optikailag vékonyít, stb. Emellett nem mernek kísérletezni, biztosra akarnak menni, nem akarnak kitűnni se a tömegből, főleg nem rossz értelemben. Meg az se elhanyagolható, hogy ez a szín bírja a legjobban a koszt. Meg ez a népszerű, ebből mindig minden van a plázákban :)
2017. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

A fekete tényleg mindenféle szinhez felvehető.


Az emberek nem gyávák hanem nem feltétlen van pénzük arra, hogy kabatokbol vegyenek 5 fele színben, ugyanis egy kabát egy 3000 Ft mint egy póló.

Ha meg a ruhája színes,akkor meg tökéletes a fekete kabát.

Színes a szinessel esélyes, hogy nagy káosz lenne.

2017. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem 3000 Ft....
2017. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy előttem is írták. Ha becsúszik mondjuk egy téli temetés, ne kelljen venni még egy kabátot.

Illetve a kínálat is ehhez igazodik, hiába akarok én pirosat, olyat még csak síkabátban láttam.

2017. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt tavaly vilàgos vanília színű kabàtom, soha többé! Minden koszt összeszedett télen, már februárban az ujja olyan koszos volt hogy fekete vonalba gyűlt össze a kosz. A belvárosban élek Budapesten és tömegközlekedéssel közlekedem, semmi estra nincs az életmódomban. Tömegközlekedéshez, napi igénybevételhez világos kabát alkalmatlan és rövid időn belül koszos lesz. Hiába szép és világos. Idén csak feketét, sötétkéket, sötétbarnát.

A fekete mindenhez paszol fel tudsz venni hozzá bármilyen színt, lehetsz elegáns is és sportosan elegáns. Hiába látsz mindenkin nagyon kihasználható szín. Világos csak annak való akinek sok kabátja van és a saját tiszta autójával közlekedik és a munkahelye is olyan hogy ahogy beér fel tudja akasztani a kabátját.

2017. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. A színe csak egy tulajdonsága egy kabátnak és egy kabát sem megy mindenhez.
2017. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Annyira bírom, hogy azt hiszik, csak azért, mert full feketébe öltöztek, már jól is néznek ki. 😂
2017. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!