Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire nőies ez a cipő?

Mennyire nőies ez a cipő?

Figyelt kérdés

Kv hostesskedem és 3 lehetőségem van cipő téren: magassarkú vagy balerina vagy az ún. oxford cipők, amik sokkal jobban tetszenek. Magassarkúban vicckategória ahogy közlekedek, ráadásul napi 12 órát leállni abban, na no comment.. Balerina szóba sem jöhet mert kényelmetlen és én nem szeretem a túl nőies ruhákat, kiegészítőket. Egyedül ezek tetszenek. Az ilyesmi cipők mennyire nőiesek?


[link]


21/L



2017. nov. 1. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nagyon csunya es nem noies, akkor mar inkabb balerina!
2017. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2017. nov. 1. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Feketébe ocsmány, színesbe még úgy ahogy elmenne, de inkább válassz mást szerintem.
2017. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez borzalmas. Vannak ennél szebb Oxford cipők...


[link]

2017. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát,ezt nőiesnek nemigazán nevezném. De ha neked bejön ez a stílus, akkor hordd
2017. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
vmi kényelmesebb fekete cipő? am mikor pincérkedtem a nőknek tilos volt magassarkút viselni, tehát ez nekem kicsit fura h itt engedik o.o
2017. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem pincér vagyok hanem hostess a nespresso butikba:) csak véleményre voltam kíváncsi, köszönöm a válaszokat igyis ugyis ilyesmit fogok hordani, a többi nekem nemjatszik..
2017. nov. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!