Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-14 éves lányok! Nektek...

13-14 éves lányok! Nektek milyen bugyitok van? Hordtatok valaha franciát?

Figyelt kérdés
Ma vettünk anyuval pár francia bugyit, még sosem volt franciám, de amint megláttam úgy megtetszettek, és gondoltam miért ne?! Vettünk egy simát, és még kettő csipkéset, az egyik ilyesmi: [link] Nektek milyen tapasztalaitok vannak a francia bugyikkal kapcsolatban? Szerintem ettől kicsit "nőiesebb vagyok" bár mint mondtam, még nem vettem fel őket, de szerintem a csipke rajta nagyon nőiesnek hat, sokkal jobbak szerintem mint a sima bugyijaim, azok már túl gyerekesek voltak, nemcsak a formája miatt, hanem a mintájuk miatt is, szóval rámfért egy kis újítás. Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek jól mutat egy 14 évesen egy csipkés francia?! Vagy maradjak inkább a gyerekes verziónál? (Kort is írjatok légyszi)

2017. nov. 2. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Rajtad meg max anyudon kivul ugy se katja senki. Tesin meg valszeg nem a te bugyidat fogjak nezni a tobbiek. Nekem eloszor elege furcsa volt a francia mert azelott leginkabb csak tangat hordtam, de egyben nagyon kenyelmes is.15/l
2017. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2017. nov. 2. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Én sima franciát meg csipkés franciát hordok. Nekem ez kényelmesebb.

És ne...ne maradj a gyerekesnél.

14/L

2017. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi 😂 nem fogok 😂😉
2017. nov. 2. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Anyu és én is tangázom.Nagyon megtetszett nem is kell más típus.
2017. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a kedvenc bugyifajtám, a tangát nem szeretem, a sima pedig túl...egyszerű vagy nemtudom

Ellenben inkább csipkéset hordok, az nem olyan kislányos 16/L

2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!