Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meleg, bélelt, rövidebb...

Meleg, bélelt, rövidebb állású téli dzsekit keresek max.45 ezer forintig. Milyen márkáknál érdemes nézelődnöm?

Figyelt kérdés
Webshop és üzlet is lehet, előre is köszi :)
2017. nov. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy fiú vagy-e vagy lány!?
2017. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 22 éves lány vagyok :)
2017. nov. 3. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Amnesiaban vettem egyet, nagyon csinos, karcsúsított fazon, nagy szőrmés kapucnija van és jó melegnek is tűnik. Tavaly-tavaly előtt Sugarbird kabátom volt, igaz az kicsit hosszabb fazon, feneket takarja, de az nagyon meleg kabát, még most is fogom használni. Előtte pedig Mayo kabátom volt, ami idén már 8 éves lesz, de az még mindig nagyon tuti darab. Az új fazonok is hasonlóak, mint az enyém, szóval nem divatja múlt, még mindig nagyon szép. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy megéri márkás, drágább kabátot venni és olyan fazont, ami nem tucat kabát, mert évek múlva is megállja a helyét.
2017. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezeket én is nézegettem és a keretembe is beleférnének. A Sugarbird webshopjában most téli kabátból nincs túl nagy választék sajnos :/ Pedig szeretem a márkát nagyon.

Az Amnesia és a Mayo honlapján viszont sok kabát van, és gyönyörűek! :)


Mindenképpen valami minőségi darabba szeretnék beruházni, mert én is úgy gondolom, hogy bőven megéri. Lehet, hogy egyszerre picit nagy kiadásnak tűnik, de hosszú távon jól jár az ember, már ha nem valami csiricsáré flitteres pink kabátot választ...

2017. nov. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!