Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas nők ti hol találtok...

Magas nők ti hol találtok magatoknak nadrágot?

Figyelt kérdés
178cm vagyok és egyszerűen semelyik üzletben nincsen rám való. 54kg vagyok, ugye általában rövidek rám, de ami esetleg hosszban jó, az már csípőnél hatalmas.
2017. nov. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Levisben van külön hossz méretezés.

De máshol is van így méretezve pl h&m.

2017. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én általában kínaiban veszek nadrágot, az van a környékünkön a legtöbb . Ma pont vettem egyet, eddig szerencsére mindig talaltam, ha kerestem. 175/55
2017. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom, de már nagyon elegem van belőle. Legutóbb egy piacon vettem farmert, mert a belvárosi boltokban sehol sem találtam jót már nagyon hosszú ideje. Régen a Zarában vettem őket, de mostanában már ott sincs megfelelő. 174/50
2017. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanekkora vagyok Levis a tuti! De gapnél is vannak farmerméretzett nacik. Én 34-es hosszú nadrágokat hordok, a legtöbb helyen 32-ig van a női nadrág.
2017. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!