Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Könnyen találtok magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen találtok magatoknak párt a saját korosztályotokban?

Figyelt kérdés

Hol ismerkedtek?

Én mostanában nagyon nehezen ismerkedem. Pink-en szoktam és itt, de az előbbi oldalon véleményem szerint sok az idősebb és ők nem az én cél korosztályom.

22 éves vagyok és nehezen találok beszélgetésre korombelit vagy nálam fiatalabbat.


Ti hogy vagytok ezzel?



2017. aug. 19. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz az biztos
2017. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg mindig a pasik írnak. :D Én ettöl vagyok ki.


De hogy azért válaszoljak is a kérdésre: Nem, nem találok könnyen párt. Főleg így, hogy vidéki vagyok és itt vagy nincsennek leszbikuszok vagy pedig mindenki nagyon jól titkolja. A fővárosban talán valamivel könnyebb lehet. Mióta oda járok az egyetemre azóta nőtt az ismeretségi köröm, de senki nem akar komoly kapcsolatot, én meg nem vagyok vevő az egyéjszakásokra.

2017. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En sosem talalok a korosztalyomnak megfelelo embert, sem senkit. Nagyon nehez dolog tenyleg. De mar ugy vagyok vele hogy jon az a nagy Ő ha jonni akar.
2017. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 alatt nem túl könnyű találni sajnos. Itt jórészt csak 20-30 közöttiek vannak, ahogy észrevettem.
2017. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én főleg online próbálkozom, sajnos itt vidéken nincs sok lehetőség ismerkedni :D De eddig nem jártam sikerrel :/

17/L

2017. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobb buli kozben ismerkedni , eloben latod legalabb h ki a sajat korosztalyod es nincsenek felesleges korok,mint a neten. Csak merni kell oda menni ahhoz aki bejon, aztan lesz ami lesz :D 21L
2017. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerül eddig még senkit sem találnom, pedig már szinte mindenhol próbálkozok

19/L

2017. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anno baráti társaságban, ritkán tinder, ösztro, wow, de már egyik sem játszik. Mostanában instán szoktam nézelődni, aztán ha megtetszik ráírok vagy ők rám fordított esetben.:D 21/L/L
2017. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alig lehet találni olyat, aki értelmes. Oké, hogy ha pl. a wowon jol néz ki valaki odamész, de ha komolyabb alapvetően a szándék, akkor a belső is fontos lesz. és itt kezdődnek a problémák. én eleve kizárom a biket, csak leszbik jöhetnek szóba. ott meg ritka, hogy nézzen is ki valahogy. szeretem a lányos lányokat, sőt a fiunak kinézőkkel leszbiként miért akarnék foglalkozni ? szóval a válasz a kérdésre: nem egyszerű.
2017. aug. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!