Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divatosak a szakadt cuccok?

Miért divatosak a szakadt cuccok?

Figyelt kérdés

28 éves férfi fejjel lehet hogy én vagyok a hülye vagy az öreg de ezt nem értem! Tegnap bementem az egyik ruházati üzletbe és az eladótól segítséget kértem farmer nadrágot választani! Ő meg egy széjjelszakadt nadrágot próbált meg rám sózni azzal a szöveggel hogy nagyon jól áll! (térdnél volt teljesen kiszakadta és a combja koptatva volt) Most komolyan adjak ki 6-7 ezer forintot selejtes cuccokra?

Erre úgy rá is kérdeztem majd bárgyún elmosolyodott hogy ez a divat! Amúgy a ruhagyártóké minden tiszteletem mert rátudják venni a sok divatbolondot hogy megvegyék a selejtet! Az egésznek a vége annyi lett hogy nem vettem semmit mert a nadrágok 90%-a szakadt volt a maradék 10 meg tetszett volna csak méretileg nekem szűkek tapadósak voltak!



2017. nov. 5. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
A szakadt nadrág sajnos a fiatalok világába tuszkolódott bele. Nem tudunk változtatni ezt fentről csinálják. És hát mint a legtöbb ember birkanyáj belemegy . Még abba is szerintem hogy csak tangát hordjanak . ,😂 megvesznék öcsém .
2017. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

32 évesen mondom h semmi baj a szaggatott cuccokkal.

Nem oda kell menni ahol 6000 a gatya (C&A kategoria) hanem színvonalasabb üzletbe ahol drágább, de legalább vannak letisztult formák.

2017. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
És egyébként a szakadt még drágább is,mint a normális
2017. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kérlek ne vedd személyeskedésnek #2 de te tényleg ilyen hülye vagy hogy több ezer vagy akár tízezer forintot kidobsz egy ruhára ami szakadt?

Miért nem leszel inkább kreatív és okos?! Vegyél a kínaiban valami olcsó farmer nadrágot és szaggasd meg magadnak úgyse tudja megmondani senki hogy honnan van!

2017. nov. 5. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Én sem értem és nagyon gusztustalan divat. Ennél már csak a tetovált fiatal nők rosszabbak.
2017. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Mert mindenki egyéniség,és jófej...

Miért divat a fültágító,a tetoválás,miért laza a cigizés,a drága whisky-k? De bármilyen marhaságot mondhatnék.

Tömegmanipulálás folyik,mert amíg sok a veréb,könnyű drágán eladni a lósz*rt.

2017. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig más a divat. Amúgy ha veszel egy olcsót és kiszaggatod, látszik a különbség. Menjél be egy pull and bearbe, ott nem csak szakadt modellek vannak, hanem sima egyenes szárú, mégis fiatalos farmerek.
2017. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
65%

1. Ha már úgyis az eladót ugráltatod, legalább magyarázd el neki pontosan, hogy mit akarsz. Ha megmondod, hogy egyenesszárú farmert keresel, ami se nem szaggatott, se nem koptatott, akkor vagy mutat olyat, ami megfelel ennek a leírásnak, vagy megmondja, hogy sajnos nincs, és nem vesztegetitek tovább egymás idejét.

2. Miért nem nézted meg máshol? Rengeted helyen árulnak olyan farmert, amilyet keresel.

3. Van, akinek tetszik a szaggatott farmer, van akinek nem. Fogadd el, hogy mindenkinek más az ízlése. Ha nem így lenne, a világ egy nagyon unalmas hely lenne.

2017. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

2.vagyok.

Mivel megtehetem, hogy kiadok érte sok ezret, ezért ha úgy tetszik megveszem.

Nem fogok kinaiba menni farmert venni hogy aztán bohockodjak vele.

Ha akarom, megveszem készen.

Azért mert neked nem kellene, attól még sokaknak bejön és szívesen hordják.

2017. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Jó kérdés, engem is jó ideje foglalkoztat, hogy milyen esztétikai szempont visz rá valakit, hogy olyan ruhát vegyen fel, ami úgy néz ki, mint amit már valaki elhordott és kidobott.
2017. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!