Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szalagavató...

Mit vegyek fel szalagavató afterre?

Figyelt kérdés

Tudom, addig még van vagy egy hónap, de inkább mostanában akarom eldönteni, mint közvetlenül előtte. Van egy fekete, testhezálló ruhám, ami térd felettig ér és kicsit vastagabb az anyaga. Olyasmi, mint ez a ruha, csak vékonyabbak a pántjai és egy nagyon kicsit kivágottabb [link]

Igazából még nem nagyon volt rajtam, mert nem kimondottam vagyok az a "ruhás lány", és eddig nem is igazán állt jól, de sikerült lefogyni és szerintem már nem is olyan rossz. Szerintetek jó lenne? Fogalmam sincs, hogy miben szoktak ilyenkor menni a lányok. Köszi előre is:)



2017. nov. 5. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én is hasonló "problémával" küzdök, de megpróbálok segíteni:D Szerintem mi a szalagtűző ruhánkban fogunk afterezni mivel azok ilyen kis fekete ruhák, szerintem ez is jó, de ha kényelmesebbe akarsz lenni akkor egy farmer és csinosabb felső/ing is megteszi. Annyira szerintem senki nem fogja nézni:)
2017. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tökéletes! :)
2017. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!