Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Novemberben cink lenne sálat...

Novemberben cink lenne sálat hordani?

Figyelt kérdés
Mikortól nem kínos sàlat fel venni? Ha mondjuk 12-3 fokot írnak akkor fura lenne ha mondjuk sál lenne rajtam, vagy igazából mindegy mert jó kiegészítő?

2017. nov. 5. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hordani sálat van selyem is meg gyapjúm. November kb. az ősz utolsó hónapja tulajdonképp időjárás már a télre van berendezkedve a kemény fagyok nélkül. Egyáltalán nem ciki sőt sokan hordanak már országokban ahol van öltözködési kultúra. Májusban lenne ciki egy gyapjúsál de a selyem akkor is elfogadott.
2017. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én sokszor használom kiegészítőként is. + a torkom nagyon érzékeny, szinte ahogy bejön a hideg idő, megfájdul, kapar. Úgyhogy idén mivel nagyon hidegen startolt a szeptember, én már akkor is viseltem.
2017. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben van köszi a válaszokat :)
2017. nov. 5. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már októberben is hordtam sálat, és rengetegen hordanak már a környezetemben is.
2017. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hordj sálat, amikor úgy érzed, hogy kell. Nem naptár szerint kell öltözködni
2017. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán Hordható.

Azért már nincs olyan meleg hogy furán néznének érte az utcán.

2017. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néha tényleg úgy érzem életképtelenek az emberek. Manapság már ahhoz is netes idegenek véleménye kell, hogy mikor tekerjünk egy sálat a nyakunk köré?

Elárulom. Akkor mikor úgy érzed:)

Az időjárás és saját komfortérzetünk, stílusunk alapján öltözködünk. Tegnap egy srác rövidnadrágban volt. És? Ő így érezte jól magát.

2017. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már októberben is felvettem hajnalban. Ha fázik a nyakam, sálat kötök. Cikibb betegszabira menni, mint reggelente a nyakadra tekerni egy sálat. A sálnak akkor van szezonja, amikor már elég hideg van, hogy fázz nélküle. A fűtési szezon sem egy kinevezett időszak a naptárban, akkor kezdődik, amikor már elég hideg van, hogy érdemes legyen fűteni.
2017. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!