Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok milyen márka...

Mit gondoltok milyen márka lenne jó nekem? (cipő)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az Office shoes boltban kapható lacoste cipőkről mit gondoltok? Jelenleg olyanom van. De a Ralph Lauren es a Lecoq is tetszik. Sőt az utóbbi is francia. Tesóm a Tisza cipőt ajánlotta de szerintem az gáz. Elkernek 20-30ezret érte amikor magyar termék. Azért a pénzért akármelyik ország divat márkája megveheto. Úgy hogy magyar szarokat ne ajánljátok. Amerikai olasz francia vagy spanyol legyen a cipő származása. Köszönöm.
2017. nov. 7. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, 15?

A Tisza jó minőségű bőr cipőt gyárt. Pár éve nekem is volt, de azóta nem nagyon hordom. Ellenben a Lacoste és a Ralph Lauren is tönkrement mindig nagyon maximum 3 hónap után és nem 1-1 pár ilyen cipőm volt hanem bőven 10 fölött. Egyedül a Lacoste téli cipőim bírják, de például a sima utcai cipő vagy csónak cipő se húzza sokáig pedig mindkettő 40 fölött van.

Az Amerikai, Olasz, Francia vagy Spanyol cipődet is ugyan úgy kínában csinálják. Ha márkás olasz cipőt akarsz venni az nem 20-30 000Ft lesz hanem 200-300 000Ft.

2017. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!