Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megeri egy pl nike cipo 15-20...

Megeri egy pl nike cipo 15-20 ezer forintert szemben egy olcsobb 6-7 ezer forimtos deichmanos cipovel? Birja annyival tovabb, hogy megerje egy nagyobb marka?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kineki mi... Szerintem nagyon megeri. Amikor kicsi voltam anyum a deichmannbol vett parszor cipoket, szet is jottek par honap alatt, szoval dontottunk inkabb a nagymarkak (adidas, nike stb) mellett. Hat, nem bantuk meg.

Igaz, dragabbak, de nem jonnek szet par honap alatt es igy jobban megeri, mint megint venni egy cipot 6-7k-erty A nike stefan janoskim 2 eve megvan es semmi baja, nem viccelek. Igaz nem hordom napi szinten, de hetente/kethetente tuti rajta van a labamon

2017. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Inkább veszek egy drágábbat, azt tudom hordani jó sokáig, minthogy 3 havonta vegyek egy újat, mert leválik a talpa, stb..

Mondjuk én amúgy is nagyon vigyázok a cuccaimra, főleg a cipőkre. 16/l

2017. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg.
2017. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nagyon rossz véleménnyel vagyok a Deichmannról, de az olcsóbb márkás sportcipőkről is (mert azért egy 15 ezres Nike nem ugyanaz mint egy 40 ezres Nike). Ezek közül egyiket sem választanám. Inkább akkor valami Rieker vagy hasonló.
2017. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tulozz mar 4-es... egy 20k-s nike cipo azert nem szar, foleg ha kiarusitasban veszi az ember. En is meg anno' egyik adidas cipomet 30k-rol 16 korul fogtam ki :)
2017. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem igen, nekem jól bírják, pedig nem szoktam kímélni őket.
2017. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem van Adidas, Converse, de Fila, Lotto csukám is. Sőt Deichmann saját márkás (Victoty) is. Nekem a Deichmann-os cipő is bejött tartósság szempontjából - 2 évet vitt, csak mostanában nem igen veszem fel. Az előbb felsorolt márkák meg többe kerülnek (van hogy 2x-3x annyiba) - szóval ajánlom is nekik, hogy tovább tartsanak. Aki meg két hónap alatt tönkretesz egy cipőt, amit nem a kínaiban vásárolt (mert azok nem tartanak sokkal tovább), az mondja már meg mit csinál vele...
2017. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: elég valami rendellenesség, csámpítás, túlsúly, ilyesmi.
2017. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eleve cipőből nem tartunk csak egy párat. 2-3 párat érdemes váltogatni, ami passzol az öltözék többi részéhez, plusz sportcipőt sportra tarunk (ezen felül).


Aztán a cipőnek nem az a legfontosabb funkciója, hogy meddig tart, hanem hogy milyen kényelmes. Egy 6-7 vagy 15-20 ezer forintos cipő lehet, hogy kényelmesnek tűnik, amikor a boltban felpróbálod és teszel benne pár lépést, vagy csak beleugrasz pár órára, de ha egész nap hordod éveken keresztül, már ki tudnak jönni az ilyen típusú defektjei, például egy egész napra már nem kényelmes, bőrkeményedést tör a sarkadra, stb.

2017. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azért veszek a deichmannban meg a h&m be cipőt mert lehet hogy hamar szétjönnek de a nike cipőknek nagyon nem tetszik a fazona. Néztrm puma creepert is mert nagyon szeretem azokat a cipőket, van egy a deichmannból meg egy a h&m-ből. Hát hiába akartam veruházni egy puma creeperre megnéztem élőben is és hát.....borzasztőan csúnya... úgy néz ki mint egy kib*szott kenyér. Persze ha neked bejönnek mondjuk a nike vagy az adidas cipői akkor vegyél de én inkább veszek 3-4 olcsóbb cipőt mint egy drágábbat. Tapasztalatom szerint a nike velúros cipői még hamarabb lekopnak kívültől mint a deichmanné.
2017. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!