Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télikabát kérdés, szürke vagy...

Télikabát kérdés, szürke vagy fekete praktikusabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy új télikabátot venni az idén, jelenlegi darabjaim úgy 5 évesek már és nagyon megviseltek. Egy világos szőrmés parkát szeretnék egyedül megtartani, azt majd megvarrom, még menthető.


20-as éveim közepén járok, tök átlagos testalkatú nő vagyok. A melleim kicsit nagyobbak mondjuk, de nem vészes... bár engem zavar, hogy kabátban olyan nagynak tűnik.


Szövetkabátot szeretnék, de vacilálok a színén. Látom, hogy sokan mászkálnak a városban szürke kabátban, mert egyaránt jó a farmerhez és fekete gatyához is. Tehát elbírja a barna és a fekete kiegészítőket is. Viszont eredetileg feketét szerettem volna. Optikailag is karcsusít mellben. A szürke ellen pedig az szól, hogy nagyon egyhangú és eléggé nagyítja a felső testem.


Szerintetek?

Melyik a jobban kihasználható? Vállaljam be a szürkét, illetve ti bevállalnátok idénre? Vagy maradjak a jól bevált feketénél?


Köszi:)



2017. nov. 7. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A fekete egyszerű a szürke eredetibb en mindenképp szurket mondok de ez a te dontesed
2017. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Én a feketét választanám, mivel írod, hogy egy világos kabátot megtartasz a korábbiak közül. Akkor így lesz egy sötét és egy világos is.
2017. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi
2017. nov. 7. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szürke-fekete-barna...hát huszonéves nőként szerintem igazán vehetsz egy vidámabb színű, mégsem rikító télikabátot: zöld, bordó...
2017. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha jól áll, szerintem inkább feketét vegyél.

Szürke több embert sápaszt.

2017. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Világosszürke nagyon koszolódik és nehezen variálható

Sötétszürke egy fokkal jobb, de nekem egyhangú

Fekete all time Classic de függ az anyagtól és a szabástól is, kevésbé látszik meg rajta a kosz

Barna nekem a mélybarna tetszik köntös szabásvonallal, de ilyet nehezen lehet találni a plázaboltokban. Nagyon szép szín és jól variálható fekete - barna kiegészítőkkel . A teveszinű kevésbé jön be.

Még a mélykék is gyönyörű szín és nagyon elegáns.


Anyagból legyen gyapjú, alpaca, moher, Kasmír mert különben megfagysz benne. V kivágású gombos vagy köntös szabású karcsúsitott lehet jó neked ami hosszú is. Zártat, gallér nélkülit hanyagold mert jobban kidobja a melled.

2017. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fekete.
2017. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszátol is függ pl enyém leér a földig sőt picit húzom is ezért praktikusabb a fekete.
2017. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) megveszem a feketét, de elgondolkodtam a színeseken is, megnézem mi az aktuális választék :)
2017. nov. 10. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Mem tudom, melyik a "praktikusabb", de a fekete szebb és vonzóbb!
2018. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!