Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket vegyem inkább? Képek...

Melyiket vegyem inkább? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ezt?



[link]


Rengeteg földszínű/fekete ruhám van , ugyan akkor a farmerek kékek , nadrágom is kék terepmintás ( nem farmer), háti táskám is sötétkék, kabátaim feketék , pulcsik sötétkék-mélyszürke-gravitszürke, ilyen ruhatárhoz melyik illene jobban? -nem bírom a rikító színeket, ezzel a világos barnával sem vagyok kibékülve.


24 ffi



2017. nov. 8. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül akarsz választani akkor a második.
2017. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha találsz jobbat ott, ne habozz megmutatni. ☺☺
2017. nov. 8. 09:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő nagyon jól néz ki, de az első jobban tetszik.

N

2017. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is (eddig) arra szavazok. ☺ ezek a libaf*s barnák nem nagyon jönnek be. Meg nem is megy mindenhez. Szerintem. ☺
2017. nov. 8. 09:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem tetszenek ezek a deichmannos cipők nekem és amúgy nő vagyok de ha ennyire innen akarsz akkor ennek a bakancsnak mondjuk a barna változata jobb szerintem mint a kék. Illetve milyen a stílusod?
2017. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Legtöbb ruhám sötét-fekete, lezserebb stílus, kapucnis felső.. Farmer koptatott, de télen ritkán farmerozok szóval terepmintás cső szerű nadrád. Nem vagyok ez a mai 20as korosztály nagy követője tehát nehéz behatárolni a stílusomat. ☺ inkább a kényelmes mint elegáns talán így értelmezhető. ☺
2017. nov. 8. 09:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Második. Szerintem jobban néz ki. Ez esetleg sötétebb színben nincs? Persze ez a szín is jó.
2017. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Feketében, fehér varrással/fűzővel. :)
2017. nov. 8. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
És melyik színben tetszik jobban?:)
2017. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha lenne sima kékben az tetszene. ☺

Ezekért a libafo* barnákért nem vagyok oda.

A fekete jó lenne ha a varrása is fekete lenne. 😏☺

2017. nov. 8. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!