Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lábra milyen fajta...

Vékony lábra milyen fajta gladiátor szandál/saru illik?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony lábam van, ezért nagyon nehezen találok rá megfelelő cipőt. Ha linkelnétek nekem szandálokat nagyon megköszönném. Esetleg boltokat ahol, találok ilyen szandált.
2010. máj. 31. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
vékony lábon szerintem az összes saru jól áll (nekem pl vastag a vádlim/bokám és minden saru idétlenül áll a lábamon) a lényeg, hogy a bokádnál lévő pánt ne nagyon lötyögjön... szóval akár az ilyen bőrszíjjal bokánál megkötősek is jók lehetnek (bocsi, képet nem tudok most hirtelen linkelni)
2010. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, csak sajnos lábfejemnél nem mindig lehet állítani méretet és ott lötyög, meg amik tetszenek azok nem csatolósak :S ha Pesti vagy meg tudnád modani, hogy ott mennyi választék van pl. Győrhöz képest?
2010. jún. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!