Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudjatok mar milyen ruhaban...

Tudjatok mar milyen ruhaban lesztek szilveszterkor?

Figyelt kérdés

En meg nem.

Szeretnek valamit venni, de nem tudom, hogy nadrag legyen-e, valami csinos folsovel, vagy ruha harisnyaval. :/

Nem oltozom sose tul kirivoan, de most szeretnek ugy kinezni, hogy ha ram neznek, azt gondoljak ,, csinos lany,,.

Benti program lesz egyebkent. Valami otlet, esetleg lattatok valahol csinos ruhat? Linket is szivesen fogadok.


22l



2017. nov. 14. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy tudom, november van... majd szilveszter este kerdezd meg, hogy mit vettem ki a szekrenybol. Marga folosleges erre ennyire raporogni, ha csak nem valami marha draga elegans helyre mentek.
2017. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudom... hiszen akkor van a születésnapom. Erre az alkalomra valami különleges dukál. Az alapgondolat már megszületett, bár annyi melegítőnadrágom van, hogy nem tudom, melyiket vegyem fel.
2017. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiben máskor.

A szilveszter/újév nem igazi ünnep, csak egy naptártechnikai dolog.

2017. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itthon leszünk így maximum egy leggings+felső.
2017. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom. Pizsama.
2017. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon meleg cuccban, mert a tervek szerint kint és egy vadászházban lesz a buli.

Valószínűleg valami csillogós sminkkel/hajdísszel dobom fel a 2 réteg meleg cuccot. :D Ha már ünnep+névnapom is lesz.

2017. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel jutsz el a helyszínre azaz mennyi időt kellene a szabadban is eltöltened? Mert ha pl autóval jössz mész akkor szerintem lehet a ruha.
2017. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Mivel sosem öltözök ki, valszeg farmer, póló és bakancs lesz rajtam. Ha csinos akarsz lenni, vegyél egy szép egyberuhát, amit máskor is fel tudsz majd venni.
2017. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!