Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írnátok nekem olyan ruhaboltok...

Írnátok nekem olyan ruhaboltokat ahol olcsón, és jó minőségben vásárolhatnék divatos ruhákat?

Figyelt kérdés

Nem kínai boltokra gondolok elsősorban!

Hanem attól jobb minőségben gondolkodnék, de ugyan azon az áron, max alig drágábban gondolkodnék!

Plázákba nem járok mivel az nekem drága, de ha tudtok azon belül olcsó üzletet akkor érdekel!

Tesco, Auchan, Lidl, meg ilyenek, nem túl nagy a választék!

Szeretnék olcsón de jó minőségben divatos férfi ruhát venni!



2017. nov. 16. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig a kínaiban sokszor jobb minőségű ruhát kapsz mint Bershka, Pull, NewYorker és társaiban.
2017. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes a kérdésed.

Kizárod azokat, amik olcsók, tehát a kínai, hipermarketek, szupermarketek. Férfi ruhákra meg kevés üzlet szakosodik, főleg olyan, ami olcsó is lenne, de jobb minőség, mint a kínai, nem találsz újonnan.

Plázaboltok, Outlet üzletek, Stop-shop üzletek, korzók (Váci utca pl.), mind árulnak divatos és jó minőségű árukat, de megkérik az árát. Jó minőség alatt értem azt, hogy nem megy tönkre fél év alatt, nem szakad és kopik ki olyan hamar, minőségibb anyagból van...stb. Ha valóban csak a divat miatt kell neked, akkor jó lesz a kínai is hidd el. A divat gyorsabban változik, mint hogy tönkre hordjad, így a következő divathullámra nem lesz olyan drága felkészülnöd sem.

Következő opció a használt ruha üzletek. Rengeteg van, ahol olcsón kapod meg a nagyon jó minőségű ruhákat. Hátránya, hogy többsége használt, vagy egyszer, vagy többször, tehát lehet, hogy van benne valami baki. (Mondjuk újravarrott, vagy szabott, esetleg már nem eredeti gombok, cipzárak vagy más dolgok vannak benne-hozzá.)

Amik divatból kifutnak, és jó minőségiek, azokat a Premier Outletekben kapod meg a legolcsóbban, de még így is többszöröse a kínai árainak.

Tény, hogy ha egy olasz öltönyt szeretnél, azt itthon drágábban kapod meg, míg kint olaszban olcsóbban, de nem hinném, hogy te ezért elmennél odáig. A másik része a dolognak az, hogy ami nem úri-módi, tehát nem egyedi teljes részletességgel, hanem tömegtermelt, azok nagy része kínából, indiából, indonéziából, és a többi távolkeleti olyan országokból érkezik, ahol a munkaerő olcsó. Igen, a márkás holmik nagy része valójában kínai. Attól, hogy kínai, az csak annyit tesz, hogy kínai munkások gyártják 90 centes, esetleg 1 dolláros óradíj mellett napi 10-12 órában.

Szóval döntsd el, melyik kettőt választod a háromból: olcsó, divatos, jó minőségű.

2017. nov. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!