Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen méretet...

Szerintetek milyen méretet rendeljek? F

Figyelt kérdés

Nem szoktam online vásárolni, de most látok egy jó akciót. Egy kicsit a legtöbb kabátom amúgy is nagy rám.

181cm magas vagyok és kb jelenleg 67kg.

85 cm derékbőség és 96cm mellbőség.

Utóbbi adatok alapján M méret elég lenne, de félek a hosszra meg talán kicsit rövid, szerintetek?


2017. nov. 16. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Mint ahogy fentebb megneveztem kabátról lenne szó
2017. nov. 16. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább fazonkérdés. Milyen hosszat szeretsz? Ami épp az övet eltakarja, vagy ami térdig lóg, mint egy szoknya. Ezt gondold át. Széltében biztos jó neked az az M-es. Engem például jobban zavar, ha úgy dülled szét az emberen a kabát, mint egy ipari hordó, annál mintha kilátszana, hogy lábam is van. (Egyébként sok kabátot hülyén szabnak hónaljban: L-es kéne, hogy fel bírd emelni benne a kezed, közben meg az S-es passzolna rád leginkább. Gyakori probléma. Én is annyi magas vagyok, de a többi számom egy tízessel több, a legtöbb kabátból bőven elég nekem az M-es, akár az S-es is, az egyetlen probléma ezzel a kézemeléssel szokott előfordulni.)
2017. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor valamit valamiért, csak nehogy ott meg ha ténylegesen kapaszkodik az ember, idővel szétszakadjon hónaljnál.

Van egyébként L kabátom ami kényelmes, nem hosszú abszolút-e nem úszok benne, mint azt fentebb leírtad mi az amit nem szeretsz, és van olyan L-es ami meg majdnem térdig ér, és széles is. Tényleg fazonja válogatja, ezért jobb a személyes vétel és próba...

2017. nov. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!