Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki az aki ki nem állhatja a...

Ki az aki ki nem állhatja a csizmákat?

Figyelt kérdés
Én egész télen elvagyok csizma nélkül és ezen sokan meglepődnek. Ha olyan helyre megyek ahol sokáig vagyok kinn, akkor bakancsot húzok, de általában vastagabb sportcipő+harisnyában vagyok.

2017. nov. 17. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se hordok soha csizmát (rövidek a lábaim, úgyhogy nem is lenne előnyös), és ezzel azért relatíve sokan vannak így. Kevés ismerősömet látom csizmában.
2017. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Én, semmi értelmét nem látom, a hideg és esetleg az eső ellen lehet másképp is védekezni.


42/F

2017. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tudom elviselni a bélelt cipőket, ha nagyon-nagyon hideg lenne, legfeljebb dupla zoknit vennék fel, de ez nem jellemző. Hóban-fagyban is jól elvagyok félcipőben, ahogy az összes többi évszakban is. Van ugyan egy csizmám valahol, de csak kétszer volt rajtam, nem bizonyult jó vételnek.
2017. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!