Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki szerint a csizma...

Van aki szerint a csizma felesleges divatozás?

Figyelt kérdés
Nekem is van, de kb annyit ér sok csizma a vékony talpa miatt mint egy vékonyabb cipő. Ha nincs annyira hideg latyak akkor csak kényelmes sportcipőben maradok, ha van akkor néha bakancs. Ki hogy van ezzel?

2017. nov. 17. 15:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tartom praktikusnak
2017. nov. 17. 15:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak vastag talpú csizmák is.

Csizma és csizma között igen sok különbség van.

Persze, nem kell hordani, ha nem tetszik. Nekem például a kedvenc lábbelim.

2017. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont a csizma nem felesleges divatozás. A bőr be sem ázik, és elég soknak van normális talpa is.

Van őszi és téli csizma is.

Persze nyáron farmerszoknyához a bőr csizma tényleg divatolás...

Egyébként pont, hogy az a divatolás, mikor minuszban is Adidas Superstarban van, mikor meg fagy benne a lába. A csizma ellenben ilyenkor is nagyon praktikus.

2017. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én pont a cipőt érzem kényelmesnek :)
2017. nov. 17. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A vékony, sima talpú csizma lehet hogy az, de nem minden csizma ilyen. Én szeretem, mert könnyebb felvenni, mint a bakancsot.
2017. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
pedig a legpraktikusabb, ahogy előttem is írták csizmák közt is van különbség. nemmellesleg egy hosszúszárú csizma a hidegben a lábszárad is védi, én leginkább emiatt imádom, és amiatt h strapabíró
2017. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a csizmákat, valahogy nem szoktak normális talpat csinálni rájuk, még ami vastag talpú is, csúszik mint a fene :/ Szóval egy bakancs hosszú szárú zoknival sokkal praktikusabb, mint egy szép hosszú csizma, amiben négykézláb mászok fel az emelkedőn.
2017. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nincs is jobb érzés, mint egy hideg téli reggelen belebújni a szőrmével bélelet csizmámba. *-* De tényleg, elolvad a lábfejem, olyan jó érzés. :D Az más kérdés, hogy délután a nagy melegben már nem olyan kellemes hazajönni. :))
2017. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A csizma nagyon csinos, de praktikus is.

Nyilván ésszel kell venni, nem csak arra figyelni, hogy hű de jól áll.


Aki papírtalpú csizmát vesz, az nem képes gondolkodni, hogy abban fog sétálni az utcán meg egy órát utazni a 0 fokos buszon?


Ha csak egyszerűen csinos egy magasszárú csizma, de nem meleg, annak is van értelme, csak nem tudja mindenki kihasználni.

Az olyat az vegye meg, aki kocsival jár, a munkahelye előtt leparkol, 10 métert megy a bejáratig, és utána egész nap a jó meleg irodában ül. Utána maximum elmegy shoppingolni, amikor a pláza parkolójában szintén nem fog órákat gyalogolni a hóban-sárban.

Szóval annak is van értelme, hogy egy csizma nem bundás és vastag talpú, csak az üresfejű libák erre nem szoktak figyelni.

2018. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!