Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik annyira szeretik a...

Akik annyira szeretik a Zara-t, mit gondolnak erröl? Ez azert mar kicsit pofatlansag. Biztos, hogy ilyen cegnel kell vasarolni?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2017. nov. 18. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy szemét a zara. de sok más vállalat is az. úgy vagyok vele, mint egy korábbi hozzászóló. ha az alapján vásárolnék, hogy ki mennyire tisztességes, környezetbarát stb, akkor kb sehol sem vásárolnék.
2017. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
A legpofátlanabb cégeket igyekszem kiiktatni az életemből. Évek óta semmit sem vettem az Inditex csoport tagjaitól. Még a H&M-ről is leszoktam. A ruhaégetős botrány sajnos olybá tűnik, hogy igaznak bizonyult esetükben. Ezeket a galádságokat összeadva azért elég szépen kirajzolódik a kép, hogy milyen emberek zsebét is tömjük, ha náluk hagyjuk a pénzt. Persze nem szólom le azt, aki ott vásárol:D Ez evidens. De mikor valaki a magas lóról még téged oszt le kérdező, hogy hát ez mit számít, meg nincs életed, azért akkor kinyílik a bicska a zsebemben. Manapság már semmi sem számít az embereknek, csak a saját maguk kis nyomorult élete. Nem foglalkoznak a kauzalitással, az összefüggésekkel, közvetlen következményekkel. Szép példa rá az itteni válaszok zöme.
2017. nov. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Művészként rohadt gusztustalannak tartom az ilyesmit, a szart is ki kéne perelni az ilyen büdös tolvaj gechikből. Sajnos az átlag fogyasztónak ez nem egy probléma, lásd itteni hozzászólások nagyrésze, amig vannak akik szívesen járnak szar minőségű lopott ötletekben addig jelen lesz ez a dolog. Zara, H&M, Newyorker meg az összes többi hasonló igénytelen fos.
2017. nov. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!