Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ciki ha Metallica feliratú...

Az ciki ha Metallica feliratú pólot hordok úgy nem nem szeretem a bandát?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! Butaságra utal.
2017. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2017. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég átlátszó trollkérdés.
2017. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gáz. Remélem csak egy troll kérdés ha nem az akkor meg ne pózerkodj. Az ilyen kis pózer üresfejű divatembereket nem nagyon szeretem. És ezzel szerintem nem csak én vagyok egyedűl.
2017. nov. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ilyet nem kérdez, ugyanis tudja rá a választ. Valószínűleg provokációval van dolgunk.
2017. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé gáz amúgy,hogy bandás pólót hordasz,de közben azt se tudod mit vittek végbe,milyenek a számaik.Én 17 évesen mondom,nagy metál és rock rajongóként,még a barátaimra is rászólók,hogy mi az isten gyerekek,ne már.Mondjuk ez a jobbik eset,mert láttam már olyanokat Metallica koncertre menni,amiatt,hogy jajj de szép az Unforgiven meg a Nothing Else Matters.

Ha jól érzed magad benne,akkor én nem gátollak meg benne,hogy hordd.De szerintem elég fura.Legalább a 89-es Seattle-i koncertfelvételt nézd meg,zseniális.Mondjuk a dobos csak egy ici-picit volt beszívva. :D

2017. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon... ><
2017. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemár emberek, ne fecséreljétek az energiátokat komoly válaszadással, kamu a kérdés, csak fel akarja piszkálni az embereket, mert unatkozik.
2017. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok,nem tudom amúgy alapjáraton,hogy lány vagy fiú vagy,de ahogyan láttam az női póló,szóval feltételezhetem,hogy lány vagy.

Én se hordom lány létemre a h&m-es Metallica,Maiden pólókat,pedig én hallgatom őket sok éve ,mellesleg egy bandás póló milyen már púder rózsaszínben? :D,ezt akartam hozzá tenni.Plusz ne csodálkozz,ha valaki megkérdezi,hogy melyik a kedvenc albumod tőlük...

2017. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!