Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kislánynak melyiket?

Kislánynak melyiket?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves kislányom.Koszorús lány lesz.Egységes ruhájuk lesz krémszínben valamilyen világosabb cipővel.Gondoltam veszek egy kisebb sarkú magassarkú cipőt hozzá neki.Ő is kérte had mehessen abban.Az én cipőimben itthon elég szépen tud menni,Csak azoknak eléggé magas 8-10 cm sarka van. Eddig még nem engedtem neki rendezvényekre ünnepekre sem Nem a legolcsóbb cipőket néztem. nem baj ha kinövi egy a lábméretünk utána én tudom majd hordani.Ezeket néztem eddig.Szerintetek melyik lenne a legjobb?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. nov. 19. 14:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Úgynézki az lesz :) Sok ismerősömnek nem fog tetszeni hogy egy 12 évesnek magassarkút veszek..

Van még két cipő amik tetszenek neki ezek rejtet platformos.Szerintetek milyen ez a cipő.Személy szerint én nem szeretem a platformos magassarkúkat! De elfogult sem akarok lenni ilyen téren ha esetleg ezek jobbak egy gyerek számára

[link]

[link]

2017. nov. 20. 21:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek is szépek, a pántos még jobb is, mert személy szerint, nekem (bár én felnőtt vagyok, de pici vékony a lábam) az ilyen cipőkből kijár a lábam, de ezek a pántos variációk kényelmesebbek az miatt, hogy ad egy plusz tartást.
2017. nov. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok megint. A pánt csinos és segíti is a járást, a platform viszont nagyon nem elegáns. A magassarkúban pont a kecses forma a lényeg, a platform meg vaskossá teszi az egészet. A láb is furcsán áll azzal, hogy az eleje is meg van emelve. A platformos cipőket nem a jólöltözött lânyok hordják, hanem azok, akik nincsenek kibékülve a magasságukkal. Egy kislány gondolom, inkább csinos akar lenni, nőni még úgyis fog.:)
2017. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Meglett a cipő.Végülis a 8 cm-es sarokkal rendelkező taramis cipő lett a nyertes.Ma is sokat gyakorolt benne.Nagyon ügyesen ár a kis csillagom magassarkúban.A boltig is elsétáltunk miközben viselte igaz kb 300 méter szóval nem nagy táv.De egy kis panaszkodást sem hallottam tőle.Úgynézki jó lesz ez a cipő számára. Remélhetőleg az esküvőn sem lesz gond.Ám biztos ami biztos a szertartás után átöltözik ha úgy akarja.És ahoz a ruhához (fekete szoknya, fehéring) vettünk egy ilyen pici sarkú táncolós cipellőt.

[link]

2017. nov. 21. 22:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült jól választani. :) A kis fekete cipő iskolai ünnepségekre is tökéletes lesz, amíg ki nem növi.
2017. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Előszőr is nagyon köszönöm az értelemes segítőkész válaszokat :) Viszont kérem a privát Üzenetekben írkáló személyeket.Ne kérdezgessenek nem fogok privát üzenetekre válaszolni.Főleg nem ilyen baromságokra hány évesen kezdtem el magassarkút hordani,meg hogy mindig 8-10 centis sarkú cipőkben járok e..Meg hogy korai ez még stb.Én nem erőlettem a lányomra,de azzal mit érek el ha tiltom neki? Nem napiszinten iskolába vagy utcán akarja viselni ezeket .Hanem ünnepeken alkalmakon...Remélem akik ennyire kíváncsiak voltak most választ kaptak mindenre beleértve a cipő fétises pasikat is!!!!
2017. nov. 22. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!