Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik karórát választanátok...

Melyik karórát választanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2017. jan. 29. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elsőt.
2017. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat, mert elegáns is, de sportos is.
2017. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

40 év alatt egyiket se...egyébként is rohadt drágák, ami nem is látszik rajtuk, akár egy kínai s**r is lehet ha nem látom a márkát és azért kétlem hogy sokan tisztában lesznek vele hogy az a márka mennyit is ér. Ha már ennyit adok egy óráért, az nézzen is ki valahogy.

Sokkal szebbek a sportosan elegáns órák, mint pl. ez:

[link]

2017. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

A 3. hozzászóló válasza konkrétan vicc kategória, igazi proli olcsó hatású órát linkelt. Tissot órára azt mondja akár kínai is lehet ha nem látja a márkát...keves 3-as, az ilyen ízléstelen emberkék mint te, akik nagyon gazdagnak akarnak látszani, lehet, hogy nem.tudnak értékelni egy egyszerű, letisztult órát, de egy órákhoz valamit is értő nem.ilyen kis proliknak akar majd velük villogni.


Kérdező, szerintem az első óra a legszebb, elegáns, letisztult, férfias!

2017. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
4es: a stílusod rólad sokkal rosszabb képet fest, nem is akarok olyen selejt lenni mint te :)
2017. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én a hármassal értek egyet:)

Az első és az utolsó óra akár a kínaiból is lehetne, sőt piacon lehet helyszínen beleütik neked az órába + 3.000-ért és ugyan így néz ki:)


80.000-ért sokkal szebb és dizájnosabb órák vannak, de ha minden áron választani akarsz ezek közül akkor a 3-as. Nem töredezett a bőr, elegáns, könnyű... Igényesebb hatást kelt mint a többi 3-om együtt, de ennyiért biztos kapni sokkal elegánsabbat is:)

2017. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok nekem küldeni elegánsabb órát?
2017. jan. 30. 06:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah és még az, hogy a Tissottal mi a bajotok? Elvileg ez svájci óra
2017. jan. 30. 06:32
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Vagy ezek közül?

2017. jan. 30. 06:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as,hogy te mekkora madár vagy.....

Olyat röhögtem rajtad majdnem leestem a székről!Jössz itt ezzel a kretén szöveggel,hogy "akár egy kínai szar is lehetne" mert szeribted úgy néz ki!Majd erre jön az öngől,mert linkelsz valamit,hogy na,ez igen,ez aztan óra!Meg szerinted mekkora sztár!Azt a linken egy mvmt óta van a képen,ami egy igazi made in china szemét.....

2017. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!